Щорічний освітній семінар-школа для вчителів історії
-
Літній семінар-школа “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”
13-17 серпня 2023 року в Києві Український центр вивчення історії Голокосту провів Щорічний освітній семінар-школу “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”. Учасниками семінару-школи були 25 вчителів історії та інших суспільних дисциплін з 14 областей країни.
[Докладніше] -
Літній семінар-школа «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять» Липень, 2021 року
З 5 по 26 липня 2021 року Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) та за підтримки Асоціації єврейських громадських організацій та общин України (ВААД України) проводить щорічний Літній семінар-школу для викладачів історії та суспільних дисциплін з проблематики історії Голокосту в Україні та методики викладання цієї теми в навчальних закладах країни.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять», 2020
15-29 липня 2020 року відбулась онлайн частина Освітнього семінару-школи «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять», який щороку проводить Український центр вивчення історії Голокосту
Цього року ми отримали майже 70 заявок, а до участі в семінарі-школі запросили 24 вчителів, викладачів університетів, музейників, експертів неформальної освіти з 14 областей України. Через пандемію COVID-19 семінар-школа цього року проводитиметься у кілька етапів. В липні відбулась онлайн-сесія. Друга частина -- очна в Кам'янці-Подільському чи знову онлайн -- пройде восени
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні в Луцьку
2 – 7 липня 2019 р. у м. Луцьку відбувся щорічний Освітній семінар-школа "Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять". Учасниками цьогорічного семінару стали 24 освітянина та музейних працівника з 13 областей України.
[Докладніше] -
Український центр вивчення історії Голокосту оголошує проведення в 2019 році освітнього семінару-школи з історії голокосту на теренах України
Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) та за підтримки Асоціації єврейських громадських організацій та общин України (ВААД України) та посольства Держави Ізраїль в Україні оголошує набір учасників Освітнього семінару-школи з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах України.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні, 2018
2 – 7 липня 2018 р у м. Житомирі відбувся щорічний Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах України. Учасниками семінару стали 19 вчителів історії та інших суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України, викладачів вищих навчальних закладів, музейні працівники. Навчання під час семінару відбувалось у форматі лекцій, дискусій, тренінгів, екскурсій та обговорень.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту м. Кіровоград, 18-23 серпня 2015 р.
Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з Меморіалом "Яд Вашем" (Єрусалим) та за підтримки Євразійського єврейського конгресу і посольства Держави Ізраїль в Україні з 18 по 23 серпня 2015 року в м. Кіровограді провели щорічний семінар-школу з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту на теренах України Чернігів, серпень, 2014 року
Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) та за підтримки Євро-азійського єврейського конгресу та Посольства держави Ізраїль в Україні влітку 2014 р. провів щорічний освітній семінар-школу з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах України.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах України, 2013
Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Музеєм "Яд Вашем" (Єрусалим) та за підтримки Євро-азійського єврейського конгресу провели 30 червня - 5 липня 2013 р. щорічний освітній семінар для вчителів історії та гуманітарних дисциплін.
[Докладніше] -
Щорічний семінар для вчителів історії 2012
Український центр вивчення історії Голокосту цього року проводить свій традиційний щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту та викладання цієї теми 4-6 червня у м. Хмельницькому. Як і завжди, семінар проводиться для вчителів історії та інших суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України.
[Докладніше] -
Навчально-методичний семінар з історії Голокосту для вчителів середніх навчальних закладів України
Цього року щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту на теренах України відбувся у місті Черкаси. Вибір місця цьогоріч був пов'язаний з ініціативою наших добрих колег з цього міста, котрі ще на початку року заявили про своє бажання прийняти семінар в себе і допомогти з його організацією.
[Докладніше] -
Cемінар для викладачів історії в Кременці
Український центр вивчення історії Голокосту 22-23 серпня 2010 року провів регіональний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї теми в школах України для викладачів історії та інших суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України.
[Докладніше] -
Навчально-методичні семінари з історії Голокосту на теренах України за підтримки International Task Force Семінар для викладачів історії в Яремче
20-22 серпня 2009 року в живописному містечку Яремче, що на Івано-Франківщині, в самому серці українських Карпат, Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки International Task Force провів паралельно два семінари для шкільних вчителів практично з усіх куточків України (і навіть з Білорусії).
[Докладніше] -
Cемінар для викладачів історії в Алушті
Наприкінці квітня Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки International Task Force (Група з міжнародного співробітництва в царині викладання, збереження пам'яті та дослідження історії Голокосту) провів один з двох щорічних, регіональних навчально-методичних семінарів для вчителів суспільних дисциплін з проблематики історії Голокосту (про умови участі та проведення регіональних семінарів Центру на 2009 р., див. "Уроки Голокосту", № 5 (17), 2008 р.).
[Докладніше] -
Навчально-методичний семінар для вчителів історії зі сходу України
15 - 16 серпня 2008 р. Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Міжнародної цільової групи з викладання, вивчення та вшанування пам'яті Голокосту та у співпраці з Інститутом Яд Вашем (Єрусалим) та Всеукраїнської асоціації вчителів історії "Нова Доба" організував у Харкові навчально-методичний семінар з історії Голокосту та викладання цієї теми для вчителів історії.
[Докладніше] -
"Всеукраїнський навчальний семінар для викладачів на теренах Закарпаття "
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Музеєм Яд-Вашем (Єрусалим) і Всеукраїнською Асоціацією викладачів суспільних дисциплін "Нова Доба" 26-28 серпня 2007 року в м. Мукачеві (Закарпатська область) буде проводити загальноукраїнський науково-методичний семінар з історії Голокосту на теренах України.
[Докладніше] -
Второй научно-методический семинар центра в Крыму
С 20 по 22 сентября 2002 г. в Алуште на базе Таврического национального университета имени В. Вернадского Украинский центр изучения истории Холокоста при поддержке Министерства образования и науки Украины провел свой Второй научно-методический семинар по истории Холокоста для исследований и преподавателей университетов юга Украины
[Докладніше] -
Первый семинар украинского центра изучения истории Холокоста
Украинский центр изучения истории Холокоста провел свой первый семинар для преподавателей университетов Украины. Семинар проходил с 7 по 9 июня в г. Виннице на базе Винницкого педагогического университета. "Холокост: прошлое и настоящее" - это первый научно-методический семинар из планируемого цикла "Преподавание истории Холокоста в высших учебных заведениях Украины". Помощь в его проведении оказало Министерство образования и науки Украины и Институт политических и этнонациональных исследований НАН Украины.
[Докладніше]
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
До 82-річниці трагедії Бабиного Яру. Освітні матеріали
Загибель невинних людей завжди залишає глибокий слід в історії. 29-30 вересня – це дні, коли Україна та світ вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру. Ці дні нам нагадують про те, як важливо пам'ятати минуле. Пам'ять про Бабин Яр нагадує нам, що важливо стримувати світ від занурення у темряву ненависті та жорстокості. Збереження світу та співжиття, поваги до прав людини та різноманітності – це завдання, якому ми повинні приділити особливу увагу, прагнучи запобігти подібним трагедіям у майбутньому.
[Докладніше] -
Про війну. Проєкт інтерв'ю із українськими вчителями
Із моменту повномасштабного вторгнення росії Український центр вивчення історії Голокосту весь час підтримував і продовжує підтримувати наших колег освітян з різних куточків України. І наш простір наповнився численними історіями про той новий та нелегкий досвід, який доводиться проживати нам всім. Ми не могли залишитися осторонь цих історій. Із вересня 2022 року ми розпочали записувати інтерв'ю із українськими вчителями та викладачами університетів, випускниками програм та проєктів УЦВІГ, про теперішню російсько-українську війну. Цей проєкт ми реалізовуємо за підтримки програми Documenting Ukraine від Institut für die Wissenschaften vom Menschen (Відень, Австрія).
[Докладніше] -
«Хроніки оборони Києва»
Істориком і етнополітологом Віталієм Нахмановичем за фінансової підтримки Музею історії Києва, створено сайт «Хроніки оборони Києва» із щоденною хронологією битви за Київ від 24 лютого до 10 квітня 2022 року.
[Докладніше] -
Програма підтримки бібліотек успішно завершена
Ми раді повідомити, що успішно завершили програму підтримки бібліотек країни всіх рівнів. Програма тривала понад два місяці. За цей час 340 бібліотек країни отримали видання Українського центру вивчення історії Голокосту! А це означає, що більше людей мають доступ до цінної інформації, знань та розвитку. Книги є одним із головних інструментів для збереження та передачі подій минулого.
[Докладніше] -
Як навчити пам’ятати? Дискусія істориків на Українському радіо
Пропонуємо Вашій увазі дискусію Анатолія Подольського на програмі Українського радіо "Сьогодні. Вдень" разом з військовим істориком Василем Павловим.
Розмова присвячена проблемам і викликам викладання історії під час сучасної війни. Як протистояти російській пропаганді проти нас? Чому міфи шкідливі? Як навчити пам’ятати? Як зробити, щоб пам’ять про героїв та жертви сьогодення і минулого була "живою"?
[Докладніше]