Освітнє стажування в Меморіалі "Яд Вашем"
-
XIV Щорічний семінар для українських педагогів в Яд Вашем, 2019
17-25 листопада 2019 року відбувся XIV Щорічний семінар для українських педагогів в Міжнародній школі з викладання та вивчення Голокосту (ISHS) при Меморіальному комплексі Яд Вашем у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту за підтримки Асоціації єврейських організацій та общин (Ваад) України.
[Докладніше] -
XIII-й Щорічний семінар в Яд Вашем для українських педагогів
З 4 по 13 листопада 2018 року в Міжнародній школі з викладання та вивчення Голокосту (ISHS) при Меморіальному комплексі Яд Вашем у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) відбувся XIII-й Щорічний семінар для українських педагогів.
[Докладніше] -
Дванадцятий щорічний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
19-27 листопада 2017 року в Єрусалимі в Міжнародній школі з викладання та вивчення історії Голокосту (ISHS) проходив XII щорічний навчально-методичний семінар.
[Докладніше] -
XІ щорічний семінар з історії Голокосту в Меморіалі «Яд Вашем»
З 13 по 21 листопада 2016 в Меморіалі «Яд Вашем» (Ізраїль) відбувся ХІ щорічний навчально-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін з історії Голокосту в Європі та проблематики викладання. В роботі семінару взяли участь 22 вчителя.
[Докладніше] -
Десятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 25 жовтня по 3 листопада 2015 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся Десятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл. До групи увійшли учасники, які представляють середні та вищі навчальні заклади багатьох областей України.
[Докладніше] -
Дев’ятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 8 по 17 листопада 2014 р. в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувається Девятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл. До групи ввійшло 17 учасників, які представляють середні та вищі навчальні заклади багатьох областей України.
[Докладніше] -
Восьмий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 3 по 13 листопада 2013 р. в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся Восьмий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл.
[Докладніше] -
Сьомий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 19 по 28 листопада 2012 р. в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся Сьомий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл.
[Докладніше] -
Шостий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл у Меморіалі "Яд Вашем"
З 12 по 21 листопада 2011 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) проходив Шостий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл.
[Докладніше] -
Семінар для викладачів історії з України в Музеї Яд Вашем
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Меморіалом "Яд Вашем" (Єрусалим), за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Інформаційно-методичний лист від 19.07.2011 N 1/9-541), Міністерства інформації та діаспори держави Ізраїль 4 жовтня 2011 року в м. Києві організує Першу конференцію для українських вчителів-випускників навчально-методичних стажувань з проблематики викладання історії Голокосту в Міжнародній школі вивчення Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем".
[Докладніше] -
П'ятий щорічний навчально -методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл в Меморіалі "Яд Вашем "
З 9 по 19 листопада 2010 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся П'ятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл.
[Докладніше] -
Третій щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в європі для викладачів історії Українських шкіл.
З 2 по 14 листопада 2008 року в Інституті Яд Вашем (Єрусалим) відбувся Третій щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл. Група складається з 20 учасників, які представляють середні навчальні заклади з усіх регіонів України
[Докладніше] -
VI международная педагогическая конференция по вопросам преподавания истории катастрофы.иерусалим, "яд вашем"
В своем небольшом очерке хочется поделиться впечатлениями о работе конференции. Наверное, начать надо с того, какая огромная организационная работа проводилась еще до начала конференции сотрудниками комплекса Яд Вашем.
[Докладніше] -
Шоста міжнародна конференція вчителів з питань викладання історії Голокосту "боротьба проти расизму і упереджень"
7-10 липня в Єрусалимі (Ізраїль) відбулася 6-та міжнародна конференція вчителів з питань викладання історії Голокосту "Боротьба проти расизму і упереджень", на яку було запрошено близько 800 педагогів з 53 країн світу.
[Докладніше] -
Другий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в європі для викладачів історії українських шкіл
З 18 по 30 листопада 2007 року в Інституті Яд Вашем (Єрусалим) відбудеться Другий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл. Група складається з 18 учасників, які представляють середні навчальні заклади з усіх регіонів України.
[Докладніше] -
Перша українська група вчителів до "Яд Вашем"
5 - 17 листопада 2006 р. освітній і меморіальний інститут "Яд Вашем" (Єрусалим) приймає навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі. Його учасниками стали 25 вчителів історії з навчальних закладів 16 міст різних регіонів України. Такий семінар став можливим завдяки зусиллям та підтримці освітнього і меморіального інституту "Яд Вашем" та Українського центру вивчення історії Голокосту.
[Докладніше]
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
До 82-річниці трагедії Бабиного Яру. Освітні матеріали
Загибель невинних людей завжди залишає глибокий слід в історії. 29-30 вересня – це дні, коли Україна та світ вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру. Ці дні нам нагадують про те, як важливо пам'ятати минуле. Пам'ять про Бабин Яр нагадує нам, що важливо стримувати світ від занурення у темряву ненависті та жорстокості. Збереження світу та співжиття, поваги до прав людини та різноманітності – це завдання, якому ми повинні приділити особливу увагу, прагнучи запобігти подібним трагедіям у майбутньому.
[Докладніше] -
Про війну. Проєкт інтерв'ю із українськими вчителями
Із моменту повномасштабного вторгнення росії Український центр вивчення історії Голокосту весь час підтримував і продовжує підтримувати наших колег освітян з різних куточків України. І наш простір наповнився численними історіями про той новий та нелегкий досвід, який доводиться проживати нам всім. Ми не могли залишитися осторонь цих історій. Із вересня 2022 року ми розпочали записувати інтерв'ю із українськими вчителями та викладачами університетів, випускниками програм та проєктів УЦВІГ, про теперішню російсько-українську війну. Цей проєкт ми реалізовуємо за підтримки програми Documenting Ukraine від Institut für die Wissenschaften vom Menschen (Відень, Австрія).
[Докладніше] -
«Хроніки оборони Києва»
Істориком і етнополітологом Віталієм Нахмановичем за фінансової підтримки Музею історії Києва, створено сайт «Хроніки оборони Києва» із щоденною хронологією битви за Київ від 24 лютого до 10 квітня 2022 року.
[Докладніше] -
Програма підтримки бібліотек успішно завершена
Ми раді повідомити, що успішно завершили програму підтримки бібліотек країни всіх рівнів. Програма тривала понад два місяці. За цей час 340 бібліотек країни отримали видання Українського центру вивчення історії Голокосту! А це означає, що більше людей мають доступ до цінної інформації, знань та розвитку. Книги є одним із головних інструментів для збереження та передачі подій минулого.
[Докладніше] -
Як навчити пам’ятати? Дискусія істориків на Українському радіо
Пропонуємо Вашій увазі дискусію Анатолія Подольського на програмі Українського радіо "Сьогодні. Вдень" разом з військовим істориком Василем Павловим.
Розмова присвячена проблемам і викликам викладання історії під час сучасної війни. Як протистояти російській пропаганді проти нас? Чому міфи шкідливі? Як навчити пам’ятати? Як зробити, щоб пам’ять про героїв та жертви сьогодення і минулого була "живою"?
[Докладніше]