Освітнє стажування в Меморіалі "Яд Вашем"
-
XIV Щорічний семінар для українських педагогів в Яд Вашем, 2019
17-25 листопада 2019 року відбувся XIV Щорічний семінар для українських педагогів в Міжнародній школі з викладання та вивчення Голокосту (ISHS) при Меморіальному комплексі Яд Вашем у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту за підтримки Асоціації єврейських організацій та общин (Ваад) України.
[Докладніше] -
XIII-й Щорічний семінар в Яд Вашем для українських педагогів
З 4 по 13 листопада 2018 року в Міжнародній школі з викладання та вивчення Голокосту (ISHS) при Меморіальному комплексі Яд Вашем у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) відбувся XIII-й Щорічний семінар для українських педагогів.
[Докладніше] -
Дванадцятий щорічний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
19-27 листопада 2017 року в Єрусалимі в Міжнародній школі з викладання та вивчення історії Голокосту (ISHS) проходив XII щорічний навчально-методичний семінар.
[Докладніше] -
XІ щорічний семінар з історії Голокосту в Меморіалі «Яд Вашем»
З 13 по 21 листопада 2016 в Меморіалі «Яд Вашем» (Ізраїль) відбувся ХІ щорічний навчально-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін з історії Голокосту в Європі та проблематики викладання. В роботі семінару взяли участь 22 вчителя.
[Докладніше] -
Десятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 25 жовтня по 3 листопада 2015 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся Десятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл. До групи увійшли учасники, які представляють середні та вищі навчальні заклади багатьох областей України.
[Докладніше] -
Дев’ятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 8 по 17 листопада 2014 р. в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувається Девятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл. До групи ввійшло 17 учасників, які представляють середні та вищі навчальні заклади багатьох областей України.
[Докладніше] -
Восьмий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 3 по 13 листопада 2013 р. в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся Восьмий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл.
[Докладніше] -
Сьомий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 19 по 28 листопада 2012 р. в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся Сьомий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл.
[Докладніше] -
Шостий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл у Меморіалі "Яд Вашем"
З 12 по 21 листопада 2011 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) проходив Шостий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл.
[Докладніше] -
Семінар для викладачів історії з України в Музеї Яд Вашем
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Меморіалом "Яд Вашем" (Єрусалим), за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Інформаційно-методичний лист від 19.07.2011 N 1/9-541), Міністерства інформації та діаспори держави Ізраїль 4 жовтня 2011 року в м. Києві організує Першу конференцію для українських вчителів-випускників навчально-методичних стажувань з проблематики викладання історії Голокосту в Міжнародній школі вивчення Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем".
[Докладніше] -
П'ятий щорічний навчально -методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл в Меморіалі "Яд Вашем "
З 9 по 19 листопада 2010 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся П'ятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл.
[Докладніше] -
Третій щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в європі для викладачів історії Українських шкіл.
З 2 по 14 листопада 2008 року в Інституті Яд Вашем (Єрусалим) відбувся Третій щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл. Група складається з 20 учасників, які представляють середні навчальні заклади з усіх регіонів України
[Докладніше] -
VI международная педагогическая конференция по вопросам преподавания истории катастрофы.иерусалим, "яд вашем"
В своем небольшом очерке хочется поделиться впечатлениями о работе конференции. Наверное, начать надо с того, какая огромная организационная работа проводилась еще до начала конференции сотрудниками комплекса Яд Вашем.
[Докладніше] -
Шоста міжнародна конференція вчителів з питань викладання історії Голокосту "боротьба проти расизму і упереджень"
7-10 липня в Єрусалимі (Ізраїль) відбулася 6-та міжнародна конференція вчителів з питань викладання історії Голокосту "Боротьба проти расизму і упереджень", на яку було запрошено близько 800 педагогів з 53 країн світу.
[Докладніше] -
Другий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в європі для викладачів історії українських шкіл
З 18 по 30 листопада 2007 року в Інституті Яд Вашем (Єрусалим) відбудеться Другий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл. Група складається з 18 учасників, які представляють середні навчальні заклади з усіх регіонів України.
[Докладніше] -
Перша українська група вчителів до "Яд Вашем"
5 - 17 листопада 2006 р. освітній і меморіальний інститут "Яд Вашем" (Єрусалим) приймає навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі. Його учасниками стали 25 вчителів історії з навчальних закладів 16 міст різних регіонів України. Такий семінар став можливим завдяки зусиллям та підтримці освітнього і меморіального інституту "Яд Вашем" та Українського центру вивчення історії Голокосту.
[Докладніше]
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Подання робіт на Конкурс «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського
Шановні колеги та колежанки! На нашу адресу прийшло понад 50 заявок на участь у щорічному конкурсі дослідницьких і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім.І.Б.Медвинського.
[Докладніше]
Нагадуємо, що виконані роботи відправляються в електронному!!! і роздрукованому вигляді на адресу Центру до 10 квітня 2023 року включно. Для художніх робіт це означає фото або скан високої якості. Робота вважається отриманою лише після письмового підтвердження про це з боку Організатора. -
Друга світова війна на мапі України
У Національному музеї історії України у Другій світовій війні презентували унікальний та вкрай важливий проєкт- створили електронно-картографічний проєкт «Друга світова на мапі України»
[Докладніше] -
Форум часопису "Україна Модерна": "Голокост в Україні"
Міжнародний інтелектуальний часопис «Україна Модерна» у 2023 році готує спеціальний випуск журналу: «Форум "Голокост в Україні: як (не)пишуть історію злочину".
[Докладніше] -
Заходи в рамках міжнародного проєкту «Мережа пам’яті» в краєзнавчому музеї м. Охтирка
20 лютого у музеї гостинно відкрив свої двері кіноклуб "DOCUпанорама". Глядачами були представники єврейської громади міста, охтирчани. До перегляду було запропоновано фільм "Безголосся" режисерок Анни Малахової та Анни Дорожко, історичний консультант проєкту - Андрій Усач. Цей фільм про Голокост і про культуру пам'яті. Голоси з минулого і сучасного розповідають про події Голокосту в Турці. Це фільм про трагедію євреїв і українців - Праведників світу. Модератор кіноклубу Людмила Міщенко наголосила на важливості збору свідчень, фіксації подій про Голокост на Охтирщині. Фільм не залишив нікого байдужим. Тривало довге обговорення.
[Докладніше] -
Міжнародна виставка «Захисники/Defenders»
22 лютого до роковин повномасштабного вторгнення росії на територію України, наші партнери, Національний музей історії України у Другій світовій війні, презентував виставковий проєкт «Захисники». Проєкт «Захисники» – про мужніх, відважних, сталевих, стійких, сильних, героїчних, красивих. Промовисті фото українських воїнів, які вже понад рік чинять упертий опір тотальному злу, боронять рідну землю й стоять на сторожі безпеки Європи та світу.
[Докладніше]