Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

insidethegates12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

В гостинних стінах ІПІЕНДу зібралися більше двадцяти учасниць та учасників: вчителі з міста Києва, а також ті, хто власним коштом приїхали на семінар з Київської, Волинської, Черкаської, Хмельницької, Дніпропетровської, Рівненської, Кіровоградської областей.

Два дні це короткий час, однак за ці дні вдалося провести серію жвавих обговорень та кілька практикумів, які розкрили теми, пов’язані з історією та пам’яттю про Голокост та інші геноциди на теренах України в світовому контексті, а також методичні та етичні особливості навчання про ці теми.

Звісно ж, обговорення не минули без порівняння воєн та геноцидів минулого з сучасною війною, повномасштабним вторгненням та злочинами російських окупантів на теренах України.

Ми щиро вдячні за цей семінар всім учасницям та учасникам, французьким лекторам (які подолали довгий шлях, щоб виступити перед українськими освітянами), українським лекторам та ІПІЕНДу ім. І. Ф. Кураса за підтримку.

[Фотогалерея]

Останні Новини

Дивитися всі
Top