Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

IV Семінар-школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього. Навчання про історію Голокосту і права людини»

insidethegates31 жовтня 2022 року розпочався семінар-школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Вже вчетверте ми збираємо колег у співпраці з Інститутом ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та втретє за співфінансування Нідерландського єврейського гуманітарного фонду (Гаага).
Метою семінару-школи є покращити рівень навчання про історію Голокосту та права людини в Україні. Програма надає можливість поєднати український та міжнародний досвід у викладанні цих тем та обґрунтуванні актуальності історичних подій у сьогоденні.

Цього року семінар-школа проходить у важких воєнних умовах. Актуальність історичних подій у сьогоденні є, як ніколи раніше, високою й болісною. Тож завдання перед учасницями та учасниками школи непросте – обговорювати складні й емоційно насичені теми, співвідносити їх з власним досвідом та досвідом своїх колег і учнів, думати про висновки для власних навчальних підходів. Проте, більше 30-ти цьогорічних учасниць та учасників школи зголосилися на такий виклик. Наші зустрічі триватимуть до середини листопада й ми дуже радіємо з можливості спілкування в такому фаховому, професійному колі.
Щиро дякуємо за цю можливість Силам оборони України🙏

Інформація про семінар-школу

Останні Новини

Дивитися всі
Top