Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Виставка «(Не)Дитячі історії» відвідає Полтаву

insidethegatesВід початку навчального року, завдяки зацікавленим колегам-вчителькам, поновлюємо показ виставки «(Не)Дитячі історії» в освітніх закладах України.

Наразі тривають зустрічі з підготовки гідів для виставки у Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради, а сама виставка має відкритися вже на початку листопада.

Під час підготовчих зустрічей з гідами вкотре переконуємося в актуальності вивчення історії для сьогодення. Особисті історії молодих людей щиро цікавлять сучасну молодь, спонукають до роздумів, надихають обмірковувати власний досвід та ділитися своїми історіями з оточенням.

Кожне місто, куди приїздить виставка, особливе; кожна проведена екскурсія також особлива, адже її мета – організувати обговорення навколо нагальних проблем дискримінації, упереджень та індивідуального досвіду війни. Гіди не переказують текст, натомість виступають в ролі медіаторів, створюючи безпечний простір обміну для молодих людей, своїх ровесників. За словами відвідувачів, саме такого простору їм часто бракує найбільше.

Щиро бажаємо успіхів полтавським гідам! А на черзі на початку грудня – Львів.

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі
Top