Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!

insidethegates Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!

Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.

Ми працювали разом під звуки сирен, під час повітряних тривог, інколи під звуки вибухів, часто без світла та інтернету. Ми разом хвилюємося за наших колег, знайомих та близьких, родичів, які перебувають у зоні бойових дій, на тимчасово окупованих теренах, та тих, які боронять Україну зі зброєю в руках. Ми разом постійно підтримуємо їх, як можемо. Ми разом переживаємо біль втрат.

Завдячуючи Вашому невтомному, незламному бажанню самовдосконалення, ми зустрічалися на онлайн та офлайн заходах, створили нові видання, започаткували професійні розмови про теперішню та минулу війни, збирали свідчення та фіксували історичний і сучасний досвід.
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року. І ми щасливі, що були цей рік разом із Вами 
А наразі найважливіше побажання нам всім в 2023 році - Перемоги над ворогом і миру в Україні! 
Дорогі друзі, ми бажаємо Вам бути разом із рідними в Новому році, мати сили, здоров’я та натхнення, щоб нашими діями наближати Перемогу України!
Слава Силам оборони України!!!
Ми Переможемо! 
З шаною,
Команда УЦВІГ

Останні Новини

Дивитися всі
Top