Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Міжнародний науковий семінар для освітян у Любліні (Польща)

insidethegates16.06-21.06 2024 р. у м. Люблін та його регіоні (Республіка Польща), проходив міжнародний семінар “Unveiling “Aktion Reinhardt”: A Multi-Perspective Exploration”, на якому Український центр вивчення історії Голокосту представили Анастасія Міхєєва та Леся Юрчишин.

Семінар був організований Grodzka Gate-NN Theatre спільно з The House of Wannsee Conference і мав на меті дослідити основні аспекти планування, реалізації та наслідків Акції Райнхард, яка проводилась німецькими нацистами на території так званого Генерал-Губернаторства (сучасна територія Республіки Польщі та України) у 1941-1943 роках.

Під час семінару учасники відвідали місця, які були пов'язані з реалізацією акції Райнхард, в тому числі табори смерті Белжець, Собібор і Майданек.

Крім того, культурне різноманіття учасників семінару дало змогу познайомитись з різними комеморативними практиками, які можуть бути використані і в Україні. У приватних розмовах, учасників з Республіки Польща, Федеративної Республіки Німеччини, Королівства Нідерландів, Італійської Республіки, Румунії, Держави Ізраїль, Великого Герцогства Люксембург цікавило, як українська спільнота зараз вивчає та говорить про Голокост, тож принагідно нагадуємо і вам про педагогічне видання УЦВІГ “Як говорити про Голокост після 24 лютого 2022 року” 

https://holocaust.kiev.ua/Files/News/Yak_govoryty_final.pdf

[Фотогалерея]

Останні Новини

Дивитися всі
Top