Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Офіційна позиція УЦВІГ стосовно діяльності і проектів фонду “Меморіальний центр Голокосту “Бабин Яр”

insidethegatesШановні колеги!

Протягом липня-серпня відбувається розсилка від Меморіалу Яд Вашем із запрошенням до співпраці за новим проектом, який Яд Вашем здійснює з проросійським фондом “Меморіальним центр Голокосту “Бабин Яр

Український центр вивчення історії Голокосту займає рішучу негативну позицію щодо діяльності цієї організації в Україні. Всі ви – свідомі громадяни, тому ладні самостійно приймати рішення щодо участі/не участі в даному проєкті (чи будь-яких інших від цього ж фонду). Проте УЦВІГ вважає за потрібне нагадати випускникам наших заходів та проєктів про свою позицію і рішення бойкотувати ініціативи приватної фундації з російським фінансуванням.

Наша позиція також повністю викладена у Зверненні української культурної та наукової спільноти щодо меморіялізації Бабиного Яру , авторами і підписантами та підписантками якого ми є.

Також хочемо поділитись з вами найновішими матеріалами, що вийшли у відповідь на оголошену підтримку діяльності згаданого фонду президентом України Володимиром Зеленським, а відтак ігнорування ним Звернення і позиції української культурної та наукової спільноти:

[стаття Мирослава Мариновича]

[стаття Галини Хараз]

З повагою, співробітники УЦВІГ.

Останні Новини

Дивитися всі
Top