Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Онлайн-дискусія «Допомога під час війни»

insidethegates«Мережа допомоги жертвам націонал-соціалістичних злочинів», що створена в Німеччині організовує офлайн та онлайн заходи з 18 по 29 червня. Зокрема, онлайн-дискусія «Допомога під час війни» відбудеться 20 червня, де українські, польські та німецькі колеги поділяться своїм досвідом. Серед учасників дискусії - Анатолій Подольський, вчений та директор Ukrainian Center for Holocaust Studies. Дискусія буде проводитись німецькою та англійською мовами. Організатори вірять, що такі заходи об'єднають людей у підтримці Мережі.

48 меморіальних місць пам'яті, музеїв, спільнот та ініціатив у Німеччині об'єднались у «Мережу допомоги жертвам націонал-соціалістичних злочинів» Hilfsnetzwerk für Überlebende der NS-Verfolgung in der Ukraine. Від початку створення наш проєкт та Фонд «Меморіал убитим євреям Європи» StiftungDenkmal - FoundationMemorial є учасниками мережі.

Мережа надає допомогу людям, які пережили нацистські преслідування та їхнім родинам. Допомогу також отримують українські колеги, які опинились у кризовій ситуації через війну Росії проти України - історики, музейники, вчителі, журналісти.

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top