Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

ВИПУСК №7

ЗМIСТ ВИПУСКА №7

Обличчям до екстреми. Цвєтан Тодоров.
Жертвы ненависти. Холокост на территории СССР 1941-1945 гг. Анатолий Подольский.
Эйхман, или сокрытие зла. Артур Фредекинд.
Рганізація українських націоналістів, її ставлення до німців та євреїв. Життєпис Ярослава Стецька від 1941 р. Карел Беркгоф, Марко Каринник.
Україна після Голокосту: до проблеми взаємовідносин радянської влади та євреїв Північної Буковини наприкінці Другої світової війни. Владислав Гриневич.
Лист від відносно цікавої роботи п. В.Гриневича. Лев Дробязко.
Нафтоле-Герц Кон (Краткая биография поэта).
Репрессированные еврейские писатели Украины (Нафтали Серф-Кон). Лев Дробязко
Холокост на юге Украины (1941-1944).
Я обвиняю! (Окончание). Яков Сусленский (Иерусалим)
Литовская коллаборация в Украине в период нацистской оккупации (1941-1944 гг.) (на основании анализа документальных источников государственного архива Винницкой области). Фаина Винокуроваю.
Документы катастрофы в государственных архивах Ивано-франковской и Львовской областях и в немецких архивах г.г. Людвигсбурга и Кобленца. Яков Хонигсман.
К истории еврейских лагерей – гетто на территории Транснистрии: 1941-1944 гг. Щетников Василий Петрович.
Слово о “наблюдателях”. Юрий Корогодский.
Один из нескольких тысяч. Михаил Гусев.
Сохраним наследие. Марина Каринштейн.

[Завантажити]

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top