Міжнародний науково-методичний семінар “Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності”
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародному науково-методичному семінарі “Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності” для вчителів історії закладів середньої освіти м. Києва. Семінар організовано Українським центром вивчення історії Голокосту, Меморіалом Шоа (м. Париж, Франція) та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні
Семінар присвячено вивченню та осмисленню подій важкої історії України ХХ століття та сучасної російської агресії проти нашої країни, а також сучасним викликам у викладанні тем геноцидів з огляду на набутий українцями особистий досвід виживання в умовах війни і геноциду в ХХІ столітті.
Семінар відбудеться 11-13 листопада 2022 року в приміщенні Національного музею історії України в Другій світовій війні. Робота семінару триватиме з 10.00 до 18.00 в безпечних умовах (Музей має облаштоване укриття на випадок повітряної тривоги).
Учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС).
Форма для реєстрації доступна за посиланням https://forms.gle/HgiWy8RZfcyGpCWbA до 28 жовтня 2022 року.
З організаційних питань Ви можете звертатися за телефоном (Viber, Telegram) +380675481058 (Ольга Лімонова, координаторка семінару) або за електронною адресою: uhcenter@holocaust.kiev.ua
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України»
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відбувся ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
Повномасштабна російська збройна агресія не змогла завадити українській науковій і освітянській спільноті зібратися на традиційному щорічному заході, який відкриває зазвичай кожен рік Українського центру вивчення історії Голокосту -
Звіт про діяльність Українського центру вивчення історії Голокосту. 2022 рік
Звіт про діяльність Українського центру вивчення історії Голокосту. 2022 рік
[Докладніше] -
«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в приміщенні Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України відбудеться ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
[Докладніше] -
Круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.
15 січня 2023 року Центр дослідження міжетнічних відносин проводить круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.” Агресія Росії проти України в 2014 році, продовжена повномасштабною війною у лютому.
[Докладніше] -
Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни
Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022
Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.
[Докладніше]