Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

(Не)Дитячі історії: проєкт триває

insidethegates26 березня відбулося одразу дві важливі події проєкту «(Не)Дитячі історії».

Учениці Чернівецької ЗОШ I-III ст.№5 разом зі своїми вчительками історії розпочали проведення занять та онлайн екскурсій мультимедійною виставкою «(Не)Дитячі історії». Хоч наразі карантин завадив прийняти виставку вживу, ми щиро сподіваємося, що за деякий час чернівецькі учні й учениці все ж зможуть відвідувати її та бачитися в офлайні. А поки що щиро бажаємо успіху гідам та їхнім вчителькам в апробації дистанційної та змішаної роботи з матеріалами виставки.

Крім того, команда проєкту зустрілася із зацікавленими освітянами та студентами на вебінарі, присвяченому презентації виставки як інструменту для протидії дискримінації. Протягом зустрічі вдалося проговорити конкретні історії та концептуальні основи виставки як освітнього інструменту. Ми дуже вдячні усім, хто брав активну участь в обговоренні. Наразі йде робота над версткою методичних рекомендацій для роботи з виставкою. Сподіваємося, що вже скоро зможемо поділитися з Вами цим виданням.

Детальніше про виставку за посиланням: [https://www.nochildrenstories.com]

Виставку створено Українським центром вивчення історії Голокосту у співпраці з транснаціональним проектом "Вчимося пам’ятати" єврейської громади Дюссельдорфа та освітньою платформою Stories that Move за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в рамках програми посиленої співпраці Східного партнерства 2019/20 з громадянським суспільством.

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top