Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення

Український центр вивчення історії Голокосту спільно з Музеєм та Меморіалом «Будинок Ванзейської конференції» оголошують відбір учасників освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Освітній курс триватиме протягом травня – листопада 2017 року та складатиметься з навчального семінару в Києві 26-28 травня 2017 р. , дистанційного курсу та завершальної навчальної подорожі до Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції» орієнтовно у вересні 2017 р. 
Брати участь в освітньому курсі можуть студенти, аспіранти українських вищих навчальних закладів та молоді науковці (до 30 років), котрі мають виражений та підтверджений дослідницький інтерес до різних аспектів геноциду євреїв під час Другої світової війни. Вітаються історичні дослідження, а також міждисциплінарні підходи до теми (напр., психологія, філософія, культурологія тощо). 

Достатнє для розуміння та спілкування знання англійської мови є обов'язковим! 

Під час участі в освітньому курсі буде можливість обговорити теми, пов’язані з нацистською ідеологією, регіональними особливостями Голокосту, стадіями геноциду, психологією злочинців, іншими жертвами нацистської політики, особливостями порівняння геноцидів, формуванням політики пам’яті про Другу світову війну в Україні та Німеччині. Також заплановані відвідання відповідних музейних та меморіальних комплексів в Києві та Берліні, ознайомлення з музейною культурою та комеморативними практиками, їх порівняння. 

Участь в усіх заходах курсу є обов’язковою. По закінченні курсу кожен учасник зобов’язується підготувати публікацію за результатами участі в освітньому курсі. Публікації учасників буде розміщено на сайті УЦВІГ, у бюлетені «Уроки Голокосту», найкращі буде надруковано у науковому часописі «Голокост і сучасність». 

Організатори відшкодовують харчування та проживання учасників протягом зустрічей у Києві та Берліні, переліт Київ-Берлін-Київ, витрати на передбачені програмою екскурсії та безкоштовно надають навчально-методичні матеріали. 

Проїзд до та від Києва – за рахунок учасників. Вступний внесок за участь у програмі: 50 євро. 

Заявку на участь в семінарі можна заповнити через онлайн-форму за посиланням: goo.gl/eG8MfV (доступне також на сайті УЦВІГ www.holocaust.kiev.ua ) 

Термін подачі заявки – до 23 квітня 2017 р. 
Відповідь (орієнтовно) – до 26 квітня 2017 р. 
Освітній курс здійснюється за фінансової підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції». 
З додатковими питаннями звертайтеся: 
Український центр вивчення історії Голокосту 
Телефон / факс: (044) 285-90-30 Електронна адреса: uhcenter@holocaust.kiev.ua 

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top