Полікультуріка: Як організувати виховання міжкультурної толерантності у школі та позашкільній діяльності: навчально-методичний посібник / Авт.-упоряд. А. Ленчовська, К. Крейдерман, М. Грінберг. - К.: ТОВ "Майстерня книги", 2010. - 244 с.
Навчально-методичний посібник "Полікультуріка" адресований вчителям історії і суспільних дисциплін, заступникам з виховної роботи, педагогам-організаторам, класним керівникам, шкільним психологам і вихователям учнівської молоді. Посібник містить методичні рекомендації з організації уроків виховної роботи у школі та позашкільній діяльності з толерантності, міжкультурної компетентності та протидії ксенофобії та расизму. Він складається зі вступної частини (опису методики занурення як засобу формування міжнаціональної та міжрелігійної толерантності), покрокового плану занять для проведення тринадцяти національних днів або занять з історії та культури народів України, та додатків (результатів психологічного дослідження та опису проектної методики "Хто твої сусіди").
Використовуючи посібник, педагог зможе провести захід з виховання міжнаціональної толерантності у школі - від виховної години або тематичного уроку до пришкільного дитячого міжнаціонального табору "Джерела толерантності".
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні
25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.
[Докладніше] -
Новини виставки (Не)дитячі історії
Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.
[Докладніше] -
Острожець: життя та загибель єврейської громади
Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.
[Докладніше] -
«Музеї: Переосмислення». Початок проєкту
17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.
[Докладніше] -
Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель
Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.
[Докладніше]