Онлайн-презентація українського перекладу книжки Венді Лауер «Фурії Гітлера. Німецькі жінки у нацистських полях смерті»
Український центр вивчення історії Голокосту запрошує на онлайн-презентацію українського перекладу книжки американської дослідниці Венді Лауер «Фурії Гітлера. Німецькі жінки у нацистських полях смерті».
Дата: 13 листопада о 20.00 Посилання для реєстрації: [https://forms.gle/mWSSqVdKcoc5G9uM8]
Спікери:
- Венді Лауер, авторка книжки
- Вікторія Іваненко, перекладачка
- Анатолій Подольський, к.і.н., директор УЦВІГ
- Марта Гавришко, к.і.н, наук. співробітниця Інституту українознавства ім. І.Крип'якевича НАНУ
- Ольга Крекотень, Відділ преси, освіти і культури Посольства США в Україні
Модераторка: Надія Уфімцева, наукова редактора українського перекладу.
Про книжку: вона присвячена дослідженню долі німецьких жінок в період існування Третього Райху та їхній участі в нацистському геноциді. На прикладі біографій тринадцяти жінок авторка досліджує, яким чином їхні професійні або родинні зв’язки впливали на їхні споглядання та навіть участь у вчиненні злочинів. Для українського читача книжка буде цікавою ще й тому, що деякий час вісім із цих тринадцяти жінок були тісно пов’язані з окупованою Україною.
Видання здійснено за підтримки програми книжкових перекладів Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні.
Презентація відбудеться 13 листопада о 20.00 на платформі Zoom, а також буде трансляція заходу на сторінці УЦВІГ на ФБ: [https://www.facebook.com/uhcenter]
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Онлайн-лекція д-ра Даніеля Романовського "Позиція християнських церков під час Голокосту"
В неділю 21 лютого 2021 року українські слухачі мали змогу відвідати онлайн-лекцію д-ра Даніеля Романовського "Позиція християнських церков під час Голокосту". Лекція викликала неабияку зацікавленість з боку випускників наших проектів, і не даремно!
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 4 (64), жовтень-грудень, 2020 р.
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 4 (64),жовтень-грудень, 2020 р.
[Докладніше] -
Відбувся Щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти»
Щорічно Український центр вивчення історії Голокосту розпочинає свою публічну діяльність із важливого заходу - Круглого столу «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти», приуроченого до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту 27 січня. Цей захід спрямований на заохочення громадських дискусій щодо вшанування пам’яті жертв Голокосту в українському суспільстві, сприяння дослідженню та викладанню питань про Голокост в Україні.
[Докладніше]
-
Війна Клари: правдива історія дівчини про дивовижний порятунок від нацистів
Крамер, Клара
Війна Клари: правдива історія дівчини про дивовижний порятунок від нацистів / співавт. Стівен Гланц; пер. з англ. В. Бобров. – Київ: Український центр вивчення історії Голокосту, 2020. – 348 с.: іл.
[Докладніше] -
Дорогами пам’яті: як організувати меморіальні візити до місць масових поховань
Дорогами пам’яті: як організувати меморіальні візити до місць масових поховань (з досвіду проєкту «Захистимо пам’ять») / Упоряд. Педан-Слєпухіна О. Л. – Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2020. – 128 с.
[Докладніше]