Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Освітній семінар-школа «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять», 2020

15-29 липня 2020 року відбулась онлайн частина Освітнього семінару-школи «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять», який щороку проводить Український центр вивчення історії Голокосту

Цього року ми отримали майже 70 заявок, а до участі в семінарі-школі запросили 24 вчителів, викладачів університетів, музейників, експертів неформальної освіти з 14 областей України. Через пандемію COVID-19 семінар-школа цього року проводитиметься у кілька етапів. В липні відбулась онлайн-сесія. Друга частина -- очна в Кам'янці-Подільському чи знову онлайн -- пройде восени

Під час онлайн-сесії учасники працювали із темами, присвяченими історії Голокосту в Європі та Україні, історії та культуру євреїв України, відображення Голокосту в літературі та мистецтві, а також із практикумами з використання усноісторичних свідчень у дослідженні та викладанні історії Голокосту, про меморіальні простори, місця пам'яті та пам'ятники.

Цей семінар-школа проводиться у співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» Yad Vashem: World Holocaust Center, Jerusalem (Єрусалим) та за підтримки Асоціації єврейських громадських організацій та общин України [ВААД України] Ваад Украина та посольства Держави Ізраїль в Україні.

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top