Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

ХХІІ Щорічний конкурс учнівських робіт: всі учасники - переможці

insidethegates28-29 червня 2022 року відбувся ХХІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б. Медвинського.

Цьогорічний конкурс має для всіх нас (і організаторів, і учасників) особливе значення: він довів, що попри всі випробування долі, уготовані українцям, попри війну, ракетні обстріли, тимчасову окупацію територій ми залишаємося Людьми. Людьми освіченими, наділеними емпатією, зацікавленими своєю справою, комунікабельними.

Формат конкурсу був звичним і незвичним водночас. Звичним стало проведення на платформі Zoom (за роки пандемії всі вже звикли до такого формату). Незвичною була кількість учасників - аж 9 робіт потрапили до фінальної частини конкурсу: 4 дослідницькі і 5 творчих.

Всі роботи унікальні, дуже сильні, всі мають зв'язок з сучасністю! Роботи настільки різні, що ми не стали їх порівнювати і роздавати місця. Кожна робота стала переможницею в своїй унікальній номінації.

Побачити номінації і переможниць Ви можете в презентації за посиланням.

Відео з нагородження і урочистого закриття Ви зможете побачити згодом на нашому You tube каналі.

Вітаємо від щирого серця переможців нашого конкурсу!!!

Бажаємо всім подальших успіхів і перемог!!!

Найшвидшої перемоги нашій Україні!

Слава Україні!💙💛

Нагородження переможців 👇

https://www.canva.com/.../zme_rxsPZByvxg6omNIwFQ/view...

Останні Новини

 • Нове видання: Як говорити про Голокост після 24 лютого 2022 року

  Ми нарешті готові поділитися з Вами результатами зустрічей робочої групи «Як говорити про Голокост після 24 лютого 2022 року». Протягом більшої частини літа ми з учасниками групи працювали над створенням перших рекомендацій для вчителів, які вже навчають про історію Голокосту і потребують порад, як змінити свою освітню діяльність у зв’язку з російською агресією проти України. Наразі текст впорядковано й підготовлено для широкого кола професійних читачів.

  [Докладніше]
 • «Суспільно-політичні та історичні аспекти розвитку сучасної єврейської громади України: європейський контекст».

  З такою назвою побачила світ колективна монографія, що була підготовлена Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАНУ, який є партнером УЦВІГу вже багато років. У монографії досліджуються питання розвитку хасидизму на сучасному етапі, історична доля кримчаків, особливості комплексної меморіалізації Бабиного Яру, відносини єврейських громад Європейського Союзу з національними урядами, можливість запозичення й застосування цього досвіду в українських реаліях та ін. Авторський колектив складається з відомих українських істориків та політологів, серед яких є і науковці нашого Центру

  [Докладніше]
 • Викладання суспільних дисциплін в умовах війни

  15 вересня 2022 року в рамках Тижня освіти дорослих, що традиційно організовує Кафедра філософії і суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО, відбулася неформальна зустріч професіоналів (MeetUp) із обговорення проблеми "Викладання суспільних дисциплін в умовах збройного конфлікту міжнародного характеру", в якому взяло участь 78 науковців, методистів та вчителів-практиків.

  Участь представниці робочої групи "Як говорити про Голокост після 24.02?" пані Олени Савицької відбулася завдяки запрошенню організаторки цього заходу, учасниці багатьох проєктів УЦВІГ доцентки цієї кафедри к.і.н. Ольги Сирцової

  [Докладніше]
 • Мемуари Джека Глотцера з Рогатина

  Раді Вам повідомити, що УЦВІГ в рамках проєкту "Мережа пам'яті" буде готувати нове видання спогадів в нашій книжковій серії "Бібліотека спогадів про Голокост"! Мемуари Джека Глотцера з Рогатина (Івано-Франківська область), який пережив Голокост буде видана двомовним виданням (українською та англійською мовами).

  [Докладніше]
 • Вебінар «Бабин Яр та російська війна проти України»

  Як зміняться пріоритети історичної пам’яті українців після завершення російсько-української війни? Чи може відбутися переосмислення Голодомору, радянських репресій, Другої світової, Голокосту, Майдану? Яке місце може зайняти сучасна війна серед подій новітньої української історії? Ці питання вже зараз турбують багатьох інтелектуалів, викладачів шкіл та вузів, є предметом дискусій в медіа та наукових форумах. 

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top