Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Проект "Захистимо пам'ять": підсумковий семінар у Києві

З 21-23 грудня 2018 року в Києві пройшов Підсумковий навчально-методичний семінар для учнів та вчителів Житомирської та Вінницької областей за проектом "Захистимо пам'ять". 
Три дні пройшли за цікавою та насиченою програмою. І учні, і вчителі на своїх заняттях обговорювали питання історії євреїв України та питання формування традицій вшанування пам'яті про Голокост, під час майстер-класу від Наталі Отріщенко навчались особливостям роботи зі свідками та роботи з усною історією. 
В рамках семінару учасники відвідали терени Бабиного Яру, де екскурсію проводила Ольга Лімонова, та вшанували пам'ять загиблих. 
Важивою складовою семінару були презентації власних досліджень з історії Голокосту та проектів меморіалізації місць пам'яті в Житомирській та Вінницькій областях. Учні та вчителі розповідали про свої відкриття, ділились враженнями від виконання проекту, реакції оточуючих на свою роботу та планами на майбутнє. 
Проект [Erinnerung bewahren - Захистимо пам’ять ]в Україні розпочався з 2010 року і має на меті заохочення вчителів та учнів до самостійного вивчення місцевої історії та залучення їх до роботи над новими місцями пам’яті. У рамках проекту вчителі разом з учнями готують власні проекти, що стосуються історії їх громад. Цього року проект продовжив роботу у обраних населених пунктах Вінницької та Житомирської областей. 
[Фотогалерея]

Останні Новини

Дивитися всі

Top