Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Міжнародна наукова конференція «Вивчення викладання Голокосту» (Люцерн, Швейцарія, 14-17 лютого 2016 р.)

Міжнародна наукова конференція «Вивчення викладання Голокосту» 
(Люцерн, Швейцарія, 14-17 лютого 2016 р.)

Проект «Дослідження процесу викладання історії Голокосту» ставить на меті огляд та аналіз знань та досвіду, що суспільство отримує внаслідок емпіричних досліджень процесу викладання Голокосту. У фокусі проекту – багатомовне міжнародне поле дослідження, у якому працювала група фахівців, збираючи дослідження на більш ніж десяти мовах. 

На завершальній конференції проекту будуть представлені результати дослідження; вона має на меті створення та підтримку мережі науковців, а також сприяння більш активній взаємодії між дослідниками та посадовцями. Програма конференції містить ряд ключових доповідей та практикумів, упродовж яких будуть презентовані як власне напрацювання проекту, так і доробки інших дослідних проектів у галузі викладання Голокосту. На конференції також обговорюватимуться шляхи застосування результатів дослідження у сфері державної політики, освітніх практик та подальшої наукової роботи. На заключних сесіях конференції представники організацій та установ, що підтримують викладання Голокосту, а також політичні діячі та урядовці обговорюватимуть ключові висновки проекту, найефективніші види діяльності та рекомендації на майбутнє. 

Робоча мова конференції – англійська. З докладним описом конференції, програмою та правилами реєстрації можна ознайомитися на вебсайті Університету освіти вчителів в Люцерні: http://www.phlu.ch/forschung/zentrum-geschichtsdidaktik-und-erinnerungskulturen/ihra-tagung-2016/ 

Будемо раді побачити Вас на конференції та чекаємо на плідну роботу, дискусії та обмін професійним досвідом!

Монік Екманн, голова керівного комітету з вивчення освіти та викладання 
Петер Гаучі, Університет освіти вчителів, м. Люцерн, Швейцарія

[Програма конференції]

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top