Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Проект “Захистимо пам’ять”/ “Мережа пам’яті” готується до нового етапу

Ми радіємо продовженню проекту «Захистимо пам’ять» у новому форматі та хочемо поділитися з Вами інформацією від команди проекту, частиною котрої УЦВІГ є вже багато років!

На новому етапі проекту (2021-2023 роки) ми вирішили реагувати на місцеву ініціативу і, спираючись саме на неї, обрати нові місця для проекту. Заповнення цієї анкети – перший крок, щоби долучити Ваше місто, містечко, ОТГ чи село до проекту “Захистимо пам’ять” (з 2020 року “Мережа пам’яті”).

Посилання з детальною інформацією про проект є в анкеті.

Заповнену анкету та супутні документи потрібно надіслати електронною поштою на адресу Українського центру вивчення історії Голокосту до 3 серпня 2020 року.

Освітні заходи проекту «Захистимо пам’ять» / «Мережа пам’яті» у 2020 році розпочнуться, щойно це стане можливим. Наразі ми думаємо над формами дистанційного спілкування та сподіваємося, що скоро зможемо побачити всіх учасників проекту онлайн, а згодом і особисто.

[Детальніше]

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top