Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Відеоконференція для студентів і викладачів країн Азійсько-Тихоокеанського регіону

insidethegates12 травня 2022 року керівник УЦВІГ д-р Анатолій Подольський виступив з лекцією, присвяченою українському спротиву під час війни в Україні та російській агресії, що вже триває більше трьох місяців. Це була онлайн-конференція, що проходила у французькому культурному центрі в Токіо. Учасниками такого важливого заходу були близько 200 студентів та учнів старших класів, а також їхні викладачі. Колеги та їхні студенти представляли сім країн Тихоокеанського регіону: Японію, Австралію, Камбоджу, Китай, Південну Корею, Індонезію та В’єтнам.

Студенти, що були представлені на конференції презентували свої навчальні заклади та свою спеціалізацію. Так от слухачами відеоконференції були майбутні історики, географи, політологи та фахівці з геополітики. Учасники конференції надіслали багато привітань та підтримки для України і побажання найшвидшої Перемоги над російськими загарбниками та окупантами!

Фактично, під час конференції відбувся своєрідний онлайн зв'язок: Київ-Токіо. Проблеми, на яких зробив наголос А.Ю. Подольський, під час своєї лекції, були питання переосмислення подій Другої світової війни під впливом сучасною російської агресії і боротьби України за власну ідентичність, свободу і українську державність, порівняння військових злочинів гітлерівської Німеччини та путінської росії.   

Відеоконференція проходила англійською мовою, і була освітньою акцією для Азійсько-Тихоокеанської зони навчальних установ AEFE. Участь взяли декілька міжнародних французьких вищих і середніх шкіл з Токіо, Ханою, Пномпеню, Джакарти, Шанхаю, Сіднею, Сеулу та Кіото. Всі учасники це студенти з спеціальності HGGSP ( історія, географія, геополітика, політологія).

Анонс відеоконференції

Докладніше про лекцію

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top