Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні друзі та партнери!

insidethegates

Вітаємо вас з найбільшим національним святом – Днем Незалежності України!

Сьогодні ми святкуємо не лише нашу національну самостійність, а й виражаємо повну підтримку та вдячність нашим Героям, які стоять на захисті нашої незалежності в цей важкий період. На передовій за наше право визначати власний шлях розвитку стоять наші військові, добровольці, медики, волонтери – всі ті, хто віддає свою силу, мужність і життя, щоб Україна жила вільно та мирно. Ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних, що віддали своє життя за суверенність України.

Нині, коли ми відстоюємо нашу свободу та суверенітет від агресора, долаючи випробування, наша об'єднана воля набуває особливого значення. Ми пишаємося силою та стійкістю нашого народу, який показав свою рішучість та єдність в обличчі виклику, який постав перед нами.

Сьогодні ми разом святкуємо не лише нашу незалежність, а й надзвичайну силу духу, що допомагає нам подолати будь-які труднощі. Нехай ця духовна сила завжди буде нашою опорою і натхненням.

Нехай наша незалежна Україна росте й розвивається, будуючи сильне та щасливе суспільство на засадах демократії, прав людини та взаєморозуміння. Нехай наша країна завжди залишається джерелом гордості для нас та наших нащадків.

Ми переможемо!

З найкращими побажаннями, команда УЦВІГ💙💛

Останні Новини

 • До 82-річниці трагедії Бабиного Яру. Освітні матеріали

  Загибель невинних людей завжди залишає глибокий слід в історії. 29-30 вересня – це дні, коли Україна та світ вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру. Ці дні нам нагадують про те, як важливо пам'ятати минуле. Пам'ять про Бабин Яр нагадує нам, що важливо стримувати світ від занурення у темряву ненависті та жорстокості. Збереження світу та співжиття, поваги до прав людини та різноманітності – це завдання, якому ми повинні приділити особливу увагу, прагнучи запобігти подібним трагедіям у майбутньому.

  [Докладніше]
 • Про війну. Проєкт інтерв'ю із українськими вчителями

  Із моменту повномасштабного вторгнення росії Український центр вивчення історії Голокосту весь час підтримував і продовжує підтримувати наших колег освітян з різних куточків України. І наш простір наповнився численними історіями про той новий та нелегкий досвід, який доводиться проживати нам всім. Ми не могли залишитися осторонь цих історій. Із вересня 2022 року ми розпочали записувати інтерв'ю із українськими вчителями та викладачами університетів, випускниками програм та проєктів УЦВІГ, про теперішню російсько-українську війну. Цей проєкт ми реалізовуємо за підтримки програми Documenting Ukraine від Institut für die Wissenschaften vom Menschen (Відень, Австрія).

  [Докладніше]
 • «Хроніки оборони Києва»

  Істориком і етнополітологом Віталієм Нахмановичем за фінансової підтримки Музею історії Києва, створено сайт «Хроніки оборони Києва» із щоденною хронологією битви за Київ від 24 лютого до 10 квітня 2022 року.

  [Докладніше]
 • Програма підтримки бібліотек успішно завершена

  Ми раді повідомити, що успішно завершили програму підтримки бібліотек країни всіх рівнів. Програма тривала понад два місяці. За цей час 340 бібліотек країни отримали видання Українського центру вивчення історії Голокосту! А це означає, що більше людей мають доступ до цінної інформації, знань та розвитку. Книги є одним із головних інструментів для збереження та передачі подій минулого.

  [Докладніше]
 • Як навчити пам’ятати? Дискусія істориків на Українському радіо

  Пропонуємо Вашій увазі дискусію Анатолія Подольського на програмі Українського радіо "Сьогодні. Вдень" разом з військовим істориком Василем Павловим.

  Розмова присвячена проблемам і викликам викладання історії під час сучасної війни. Як протистояти російській пропаганді проти нас? Чому міфи шкідливі? Як навчити пам’ятати? Як зробити, щоб пам’ять про героїв та жертви сьогодення і минулого була "живою"?

  [Докладніше]
Дивитися всі
Top