Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

XIV щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти» До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

insidethegatesЗапрошуємо вчителів та учнів, випускників проєктів УЦВІГу, приєднатися до відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту 27 січня 2021 року. XIV щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти» відбудеться 27 січня 2021 року у форматі онлайн-марафону.

Наші традиційні сесії, а також представлення видань та проєктів, можна буде дивитися онлайн. Головне, однак, що ми запрошуємо вчителів та учнів, випускників проєктів УЦВІГу, доєднатися до проведення круглого столу не лише як слухачів, але й як співдоповідачів у наших сесіях.
Вже багато років Ви вшановуєте цей та інші пам’ятні дні, займаєтеся разом зі своїми учнями дослідницькою, просвітницькою та меморіальною шаною жертвам Голокосту та Праведникам народів світу. Цього разу формат круглого столу дає можливість здійснити те, про що ми давно мріяли – дати усім Вам слово. Символічна тема цьогорічного відзначення – біографії та долі. Ми запрошуємо Вас записати і надіслати до 15.01.2021 коротке відео, розповідаючи про себе та про одну або кілька осіб, чиї історії або долі у час Голокосту або після нього Вас вразили. Це можуть бути ті, кому вдалося вижити, або не вдалося. Це можуть бути рятівники. Це можуть бути особи, завдяки яким зберіглася пам’ять про Голокост у Вашому населеному пункті. Важливо згадати конкретне ім’я або імена; особливо – пов’язані з Вашим домом. Відео можна записати від однієї особи або цілого класу чи школи. Кількість людей у відео не обмежена. Усі Ваші послання ми покажемо в прямому ефірі під час онлайн-марафону 27 січня 2021 року.

Технічні вимоги: максимальна тривалість відео – 3 хвилини. Формат файлу - 1920*1080, 25 кадрів, він же 1080р (це можна перевірити на Вашому телефоні чи відеокамері у налаштуваннях камери). Для запису обирайте місце без сторонніх шумів та ехо. Якщо Ви плануєте записати таке послання – маякніть нам у месенджері. Кінцева дата надсилання відео – 15.01.2021. Лист потрібно надіслати за адресою uhcenter@holocaust.kiev.ua  із позначкою «27 січня» у темі повідомлення. Долучайтеся, будь ласка, до пам’ятного дня та нашого Круглого столу!

Останні Новини

Дивитися всі

Top