Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Десята щорічна літня школа "Навчання про Голокост" у Кракові та Освенцимі

Завдяки співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту в Києві, цього року у програмі зможуть взяти участь також вчителі з України. Заняття проводитимуться фахівцями з Польщі, Ізраїлю та США. У рамках проекту учасники відвідають у тому числі Музей Аушвіц-Біркенау в Освенцимі та фабрику Оскара Шіндлера у Кракові. 
Програма спрямована на вчителів, які добре володіють польською мовою (усі заняття проводитимуться саме польською) та займаються викладанням теми Голокосту. Участь у програмі безкоштовна (всі навчальні матеріали, проживання, харчування). 

Додаткова інформація: 
Центр Досліджень Голокосту Ягеллонського університету в Кракові (польською): szkola.letnia2015.rekrutacja@gmail.com
Український центр вивчення історії Голокосту в Києві (українською): uhcenter@holocaust.kiev.ua 

Заявки приймаються до 25 травня 2015 р. Формуляр, заповнений польською мовою, відправляйте за адресою: szkola.letnia2015.rekrutacja@gmail.com Бланк можна скачати за посиланням на сайті Центру Досліджень Голокосту Ягеллонського університету в Кракові або Українського центру вивчення історії Голокосту. 

Організатори літньої школи: 
Центр досліджень Голокосту Яґеллонського університету в Кракові (Польща), 
Кафедра ЮНЕСКО для едукації про Голокост Яґеллонського університету в Кракові (Польща), 
Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie, США) 

у співпраці з: Українським центром вивчення історії Голокосту в Києві, Інститутом європеїстики Яґеллонського університету в Кракові, Інститутом "Яд Вашем" в Єрусалимі (Ізраїль), Єврейським музеєм Галичини в Кракові, Історичним музеєм міста Краків, Міжнародним центром навчання про Аушвіц і Голокост у Державному музеї Аушвіц-Біркенау в Освенцимі (Польща), Міжнародним будинком зустрічей молоді в Освенцимі, Єврейським центром в Освенцимі 

головний спонсор проекту: Claims Conference. The Conference on Jewish Material Claims Against Germany, Inc. 

[Форма заявки]

Останні Новини

Дивитися всі

Top