Десята щорічна літня школа "Навчання про Голокост" у Кракові та Освенцимі
Завдяки співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту в Києві, цього року у програмі зможуть взяти участь також вчителі з України. Заняття проводитимуться фахівцями з Польщі, Ізраїлю та США. У рамках проекту учасники відвідають у тому числі Музей Аушвіц-Біркенау в Освенцимі та фабрику Оскара Шіндлера у Кракові.
Програма спрямована на вчителів, які добре володіють польською мовою (усі заняття проводитимуться саме польською) та займаються викладанням теми Голокосту. Участь у програмі безкоштовна (всі навчальні матеріали, проживання, харчування).
Додаткова інформація:
Центр Досліджень Голокосту Ягеллонського університету в Кракові (польською): szkola.letnia2015.rekrutacja@gmail.com
Український центр вивчення історії Голокосту в Києві (українською): uhcenter@holocaust.kiev.ua
Заявки приймаються до 25 травня 2015 р. Формуляр, заповнений польською мовою, відправляйте за адресою: szkola.letnia2015.rekrutacja@gmail.com Бланк можна скачати за посиланням на сайті Центру Досліджень Голокосту Ягеллонського університету в Кракові або Українського центру вивчення історії Голокосту.
Організатори літньої школи:
Центр досліджень Голокосту Яґеллонського університету в Кракові (Польща),
Кафедра ЮНЕСКО для едукації про Голокост Яґеллонського університету в Кракові (Польща),
Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie, США)
у співпраці з: Українським центром вивчення історії Голокосту в Києві, Інститутом європеїстики Яґеллонського університету в Кракові, Інститутом "Яд Вашем" в Єрусалимі (Ізраїль), Єврейським музеєм Галичини в Кракові, Історичним музеєм міста Краків, Міжнародним центром навчання про Аушвіц і Голокост у Державному музеї Аушвіц-Біркенау в Освенцимі (Польща), Міжнародним будинком зустрічей молоді в Освенцимі, Єврейським центром в Освенцимі
головний спонсор проекту: Claims Conference. The Conference on Jewish Material Claims Against Germany, Inc.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в приміщенні Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України відбудеться ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
[Докладніше] -
Круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.
15 січня 2023 року Центр дослідження міжетнічних відносин проводить круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.” Агресія Росії проти України в 2014 році, продовжена повномасштабною війною у лютому.
[Докладніше] -
Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни
Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022
Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 4 (72), жовтень–грудень, 2022 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 4 (72),жовтень–грудень, 2022 р.
[Докладніше] -
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!
Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
[Докладніше]
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.