Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Доступ до архівних матеріалів, пов'язаних з Голокостом

Доступ до архівних матеріалів, пов'язаних з Голокостом

Данный опрос является попыткой оценить трудности, с которыми сталкиваются люди, пробуя получить доступ к материалам связанным с Холокостом в архивах и хранилищах по всему миру. К таким материалам относятся текстовые документы различных форматов, аудио- и видео-интервью, печатные публикации, фотографии и фильмы, музыкальные записи и партитуры, и т.п. 
Под связанными с Холокостом материалами в настоящем опросе подразумеваются все связанные с Холокостом свидетельства, относящиеся к периоду с конца Первой мировой войны до закрытия лагерей для перемещенных лиц в 1950-х годах. 
Они имеют отношение к юридическому, политическому, социально-экономическому и культурному статусу групп, подвергшихся государственной политике преследования в наиболее активный период ее осуществления с 1933 по 1945 год. Исключением для данных временных параметров могут служить документы судебных процессов над военными преступниками, материалы, связанные с событиями и мероприятиями по сохранению памяти жертв Холокоста, компенсацией в связи с утраченным имуществом, свидетельства очевидцев, а также записи, представляющие интерес для истории Холокоста, но являющиеся частью более широкой коллекции материалов. 
Для более полного объяснения что представляют собой материалы, связанные с Холокостом, пожалуйста, посетите сайтhttp://www.holocaustremembrance.com/focus/archives 
Внесение в анкету личных данных не обязательно. Заполнение анкеты должно занять до десяти минут. 
Перейти к заполнению анкеты (https://www.research.net/s/RP83ZQX) 

Останні Новини

 • Збір свідчень у освітян про російську агресію і війну в Україні

  З моменту повномасштабного вторгнення росії Український центр вивчення історії Голокосту намагається продовжувати свою освітню діяльність, а також весь час підтримує наших колег освітян з різних куточків України. Наш простір наповнився численними історіями про той новий та нелегкий досвід, який доводиться проживати нам всім. Ми не могли залишитися осторонь цих історій і тому з вересня розпочали новий проєкт по збору свідчень від українських вчителів та викладачів університетів, випускників програм та проєктів УЦВІГ, про теперішню російсько-українську війну. Цей проєкт ми реалізовуємо за підтримки програми Documenting Ukraine від Institut für die Wissenschaften vom Menschen (Відень, Австрія). 

  [Докладніше]
 • "Сучасна росія - це суцільний концтабір". Інтерв'ю на "Громадському"

  Інтерв'ю з Анатолієм Подольським на Громадському. Розмова про важливість збереження історичної та культурної пам’яті та чому це було неможливим за часів комуністичної диктатури на теренах України? Під час дискусії обговорювались питання історичної пам’яті про Другу світову війну, про історію Голокосту. Чому важливо берегти історичну та культурну пам’ять і чому зараз нам допомагає історична пам’ять протистояти ворогу, який хоче знищити нашу державну і культурну ідентичність?

  [Докладніше]
 • Відкриття виставки «Майбутнє без очевидців»

  17 листопада 2022 року в Центральній міській бібліотеці німецького Дюссельдорфу відкрилася виставка "Майбутнє без очевидців", що триватиме до 23 грудня 2022 року.
  Виставка підготовлена транснаціональним проєктом Єврейської громади Дюссельдорфа "Вчимося пам'ятати", який є багаторічним надійним партнером УЦВІГу.

  [Докладніше]
 • Науково-методичний семінар "Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду і виклики сучасності"

  11-12 листопада 2022 року в Києві відбувся міжнародний науково-практичний семінар "Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду і виклики сучасності", організований Українським центром вивчення історії Голокосту, Меморіалом Шоа (м. Париж, Франція) та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні.

  [Докладніше]
 • IV Семінар-школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього. Навчання про історію Голокосту і права людини»

  31 жовтня 2022 року розпочався семінар-школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Вже вчетверте ми збираємо колег у співпраці з Інститутом ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та втретє за співфінансування Нідерландського єврейського гуманітарного фонду (Гаага).
  Метою семінару-школи є покращити рівень навчання про історію Голокосту та права людини в Україні. Програма надає можливість поєднати український та міжнародний досвід у викладанні цих тем та обґрунтуванні актуальності історичних подій у сьогоденні.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top