Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Всеукраїнська наукова студентська конференція "Історія Голокосту та пам'ять про нього" 2-3 червня 2013 року, м. Київ


 

за підтримки Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Кураса НАН України 

Всеукраїнська наукова студентська конференція "Історія Голокосту та пам'ять про нього" 2-3 червня 2013 року, м. Київ

Український центр вивчення історії Голокосту спільно з Громадським комітетом для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру та за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина 2-3 червня 2013 року в м.Києві проводять наукову студентську конференцію «Історія Голокосту та пам'ять про нього». 
Доповідачами на конференції будуть студенти-історики національних університетів Дніпропетровська, Києва, Львова, Сімферополя, а також з навчальних закладів Острога та Чорткова. 
Наукові доповіді та дискусії будуть відбуватися під час роботи конференційних секцій: 
* Напередодні Голокосту. Національне життя і міжнаціональні стосунки у міжвоєнний період; 
* Голокост на українських землях; 
* Пам'ять про Голокост 
Також буде проведено Круглий стіл: "Голокост в Україні: напрями дослідження, зіткнення пам’ятей, міжнародний контекст" 
Конференція проходитиме за адресою: 
м. Київ, вул. Кутузова 8, кім. 202 (2 пов.) 
(ст. м. «Печерська») 
Початок роботи 2 червня, в неділю о 10.30 
Ми щиро запрошуємо Вас взяти участь у конференції 

З повагою, 
Український центр вивчення історії Голокосту 

[Програма конференції]

Останні Новини

 • Онлайн-дискусія «Допомога під час війни»

  «Мережа допомоги жертвам націонал-соціалістичних злочинів», що створена в Німеччині організовує офлайн та онлайн заходи з 18 по 29 червня. Зокрема, онлайн-дискусія «Допомога під час війни» відбудеться 20 червня, де українські, польські та німецькі колеги поділяться своїм досвідом. Серед учасників дискусії - Анатолій Подольський, вчений та директор Ukrainian Center for Holocaust Studies. Дискусія буде проводитись німецькою та англійською мовами. Організатори вірять, що такі заходи об'єднають людей у підтримці Мережі.

  [Докладніше]
 • ХХІІ-й Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського

  Важливо!!! В цей складний і трагічний час ми раді повідомити, що є в цьому світі події, які навіть війна не в силах скасувати!!!

  28-29 червня 2022 року в онлайн-форматі відбудеться фінальна частина ХХІІ Всеукраїнського конкурсу "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б. Медвинського.

  Бажаємо наснаги, успіхів і натхнення шановним учасникам і учасницям, а також, звісно, шановним членам журі!!!

  [Докладніше]
 • Проєкт «Мережа пам’яті» представляє і розповсюджує книгу-каталог «Масові розстріли. Голокост від Балтійського до Чорного моря, 1941-1944»

  В рамках міжнародного німецько-українського проєкту «Мережа пам’яті» було видано книгу-каталог «Масові розстріли. Голокост від Балтійського до Чорного моря, 1941-1944» Каталог було створено в рамках виставки, організованої фондами «Меморіал убитим євреям Європи» й «Топографія терору». Це потужний результат спільної дослідницької роботи німецьких, українських і білоруських істориків.

  [Докладніше]
 • Меморіальний фонд єврейської культури підтримує українських дослідників

  Меморіальний фонд єврейської культури (MFJC), що сприяє розвитку академічних досліджень з юдаїки та підтримує вчених і лідерів єврейських громад у всьому світі, оголосив про відкриття спеціальної програми підтримки вчених, які займаються дослідженням єврейської історії, які зараз перебувають в Україні. Подавитись на грант можуть тільки персонально дослідники.

  [Докладніше]
 • Відеоконференція для студентів і викладачів країн Азійсько-Тихоокеанського регіону

  12 травня 2022 року керівник УЦВІГ д-р Анатолій Подольський виступив з лекцією, присвяченою українському спротиву під час війни в Україні та російській агресії, що вже триває більше трьох місяців. Це була онлайн-конференція, що проходила у французькому культурному центрі в Токіо. Учасниками такого важливого заходу були близько 200 студентів та учнів старших класів, а також їхні викладачі. Колеги та їхні студенти представляли сім країн Тихоокеанського регіону: Японію, Австралію, Камбоджу, Китай, Південну Корею, Індонезію та В’єтнам.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top