Міжнародна наукова конференція «Вивчення викладання Голокосту» (Люцерн, Швейцарія, 14-17 лютого 2016 р.)
Міжнародна наукова конференція «Вивчення викладання Голокосту»
(Люцерн, Швейцарія, 14-17 лютого 2016 р.)
Проект «Дослідження процесу викладання історії Голокосту» ставить на меті огляд та аналіз знань та досвіду, що суспільство отримує внаслідок емпіричних досліджень процесу викладання Голокосту. У фокусі проекту – багатомовне міжнародне поле дослідження, у якому працювала група фахівців, збираючи дослідження на більш ніж десяти мовах.
На завершальній конференції проекту будуть представлені результати дослідження; вона має на меті створення та підтримку мережі науковців, а також сприяння більш активній взаємодії між дослідниками та посадовцями. Програма конференції містить ряд ключових доповідей та практикумів, упродовж яких будуть презентовані як власне напрацювання проекту, так і доробки інших дослідних проектів у галузі викладання Голокосту. На конференції також обговорюватимуться шляхи застосування результатів дослідження у сфері державної політики, освітніх практик та подальшої наукової роботи. На заключних сесіях конференції представники організацій та установ, що підтримують викладання Голокосту, а також політичні діячі та урядовці обговорюватимуть ключові висновки проекту, найефективніші види діяльності та рекомендації на майбутнє.
Робоча мова конференції – англійська. З докладним описом конференції, програмою та правилами реєстрації можна ознайомитися на вебсайті Університету освіти вчителів в Люцерні: http://www.phlu.ch/forschung/zentrum-geschichtsdidaktik-und-erinnerungskulturen/ihra-tagung-2016/
Будемо раді побачити Вас на конференції та чекаємо на плідну роботу, дискусії та обмін професійним досвідом!
Петер Гаучі, Університет освіти вчителів, м. Люцерн, Швейцарія
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні
25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.
[Докладніше] -
Новини виставки (Не)дитячі історії
Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.
[Докладніше] -
Острожець: життя та загибель єврейської громади
Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.
[Докладніше] -
«Музеї: Переосмислення». Початок проєкту
17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.
[Докладніше] -
Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель
Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.
[Докладніше]