Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Літній семінар-школа “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”

insidethegates13-17 серпня 2023 року в Києві Український центр вивчення історії Голокосту провів Щорічний освітній семінар-школу “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”. Учасниками семінару-школи були 25 вчителів історії та інших суспільних дисциплін з 14 областей країни.

Під час навчання учасники розглянули різноманітні аспекти історії Голокосту на теренах України та Європи, політику тоталітарних режимів, українсько-єврейські взаємини в міжвоєнний період та під час Голокосту, особливості ідеології нацистського антисемітизму, міждисциплінарні підходи до історії Голокосту, інші геноциди Другої світової війни та сучасності, питання історичної пам’яті, вплив війни росії проти України на дослідження, викладання та пам’ять про Голокост та інші актуальні теми. Значну частину програми було присвячено обговоренню методик викладання історії Голокосту в школі.
Щиро дякуємо за цю можливість Збройним Силам України!!
Захід проходив завдяки фінансової підтримки Транснаціонального проєкту «Вчимося пам’ятати» Єврейської громади Дюссельдорфу, Американського єврейського комітету та Асоціації єврейських організацій та общин ВААД України.

Програма семінару-школи

Фотогалерея

Останні Новини

Дивитися всі

Top