(Не)Дитячі історії: виставка у Харкові
Наприкінці 2021 року наша виставка нарешті змогла подорожувати офлайн. Три тижні грудня з нею працювали учні та студенти в Харкові.
Харківська спеціалізована школа № 80, Харківська гімназія № 55 та Кафедра історії України історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна по черзі пропонували виставку до перегляду, а гіди з числа учнів/учениць та студенток докладали всіх зусиль, аби відвідування виставки стало для їхніх колег важливим життєвим досвідом.
Щиро дякуємо кураторам з усіх навчальних закладів та сподіваємося, що від Харкова поновиться експонування виставки вживу.
А поділитися хочемо деякими відгуками та парою фото:
«Інколи у мене запитують, навіщо необхідна історія, вона ж про минуле. Так, історія вивчає минуле, але направлена вона на сьогодення і майбутнє. Тому ця виставка вплинула на сьогодення і майбутнє тих хто до неї доторкнувся. Учасники, почувши історії на виставці, змогли для себе зробити висновки, як діяти далі у житті.» Євген
«Все пройшло просто чудово! Діти були активними, задавали питання, висловлювали свої думки!» Кіра
«Зі студентами час на рефлексію вийшов довшим, ніж сам час екскурсії, дуже зайшло … а керівник школярів сказав, що до моєї екскурсії їх взагалі ніхто не міг змусити слухати, а в мене вийшло, навіть порефлексували з ними трохи.» Влада
Детальніше про виставку за посиланням: https://www.nochildrenstories.com
Виставку створено Українським центром вивчення історії Голокосту у співпраці з транснаціональним проектом "Вчимося пам’ятати" єврейської громади Дюссельдорфа та освітньою платформою Stories that Move за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в приміщенні Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України відбудеться ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
[Докладніше] -
Круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.
15 січня 2023 року Центр дослідження міжетнічних відносин проводить круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.” Агресія Росії проти України в 2014 році, продовжена повномасштабною війною у лютому.
[Докладніше] -
Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни
Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022
Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 4 (72), жовтень–грудень, 2022 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 4 (72),жовтень–грудень, 2022 р.
[Докладніше] -
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!
Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
[Докладніше]
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.