Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

(Не)Дитячі історії: проєкт триває

insidethegates26 березня відбулося одразу дві важливі події проєкту «(Не)Дитячі історії».

Учениці Чернівецької ЗОШ I-III ст.№5 разом зі своїми вчительками історії розпочали проведення занять та онлайн екскурсій мультимедійною виставкою «(Не)Дитячі історії». Хоч наразі карантин завадив прийняти виставку вживу, ми щиро сподіваємося, що за деякий час чернівецькі учні й учениці все ж зможуть відвідувати її та бачитися в офлайні. А поки що щиро бажаємо успіху гідам та їхнім вчителькам в апробації дистанційної та змішаної роботи з матеріалами виставки.

Крім того, команда проєкту зустрілася із зацікавленими освітянами та студентами на вебінарі, присвяченому презентації виставки як інструменту для протидії дискримінації. Протягом зустрічі вдалося проговорити конкретні історії та концептуальні основи виставки як освітнього інструменту. Ми дуже вдячні усім, хто брав активну участь в обговоренні. Наразі йде робота над версткою методичних рекомендацій для роботи з виставкою. Сподіваємося, що вже скоро зможемо поділитися з Вами цим виданням.

Детальніше про виставку за посиланням: [https://www.nochildrenstories.com]

Виставку створено Українським центром вивчення історії Голокосту у співпраці з транснаціональним проектом "Вчимося пам’ятати" єврейської громади Дюссельдорфа та освітньою платформою Stories that Move за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в рамках програми посиленої співпраці Східного партнерства 2019/20 з громадянським суспільством.

Останні Новини

Дивитися всі

Top