Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах України, 2013

Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Музеєм "Яд Вашем" (Єрусалим) та за підтримки Євро-азійського єврейського конгресу провели 30 червня - 5 липня 2013 р. щорічний освітній семінар для вчителів історії та гуманітарних дисциплін. Цього року вчителі з усієї України, а також Молдови та Білорусі зустрілися у місті Полтава. Крім того, цьогорічні учасники могли випробувати на собі певний експеримент: у 2013, вперше, щорічний семінар УЦВІГ тривав шість днів, тобто більш як вдвічі довше, ніж зазвичай. 
В таких умовах звичайний набір тем до розгляду було розширено, зокрема, поглибленими дискусіями щодо природи тоталітаризму та витоків нацистської ідеології, її особливостей; більш детальним оглядом особливостей історії Голокосту в Україні та інших країнах Європи; дискусією щодо форм єврейського опору; обговоренням долі неєврейських жертв нацизму. Також значно розширеним був практично-методичний блок занять, що включав в себе, наприклад, поглиблений курс щодо роботи з відео-джерелами та майстер-клас щодо збору та обробки інтерв'ю.
Розібратися у непростих питаннях учасникам допомагали лектори з УЦВІГ, а також гостьові лектори та методисти з Єрусалима, Києва, Полтави, Рівного, Гадяча та Харкова.

[Відгуки]

[Фотогалерея]

Останні Новини

Дивитися всі

Top