Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Выставка "Анна Франк" в Херсоне

Международная выставка "Анна Франк - урок истории" продолжает путешествовать по Украине. C 23 октября 2006 года жители Херсона получили возможность посетить выставку, которая уже более двух лет реализуется на территории Украины. Выставка будет действовать в помещении Херсонского обласного краеведческого музея (ул. Ленина, 9). 
Организаторами выставки являются: Дом Анны Франк (Нидерланды), Еврейский фонд Украины, Херсонский благотворительный фонд "Хесед Шмуэль", Украинский Центр изучения истории Холокоста. 
Материалы выставки рассказывают о трагедии еврейского народа в годы 2-й Мировой войны и о жизни еврейской девушки Анны Франк. Часть экспозиции посвящена Холокосту украинского еврейства. Она подготовлена учеными Центра изучения Холокоста. 
На торжественном открытии выставки, которое состоялось 23 октября 2006 года в 15 часов в помещении Херсонского обласного краеведческого музея, присутствовали мер города Виктор Сальдо, начальники управления культуры и образования, главный раввин г. Херсона, общественные и политические деятели. На открытии выставки было зачитано приветствие народного депутата Украины и Президента Еврейского Фонда Украины А.Б. Фельдмана. Открытие транслировалось по трем ТВ - каналам. 
Предполагается, что во время работы выставку посетят около 5 тысяч человек. В рамках выставки будут организованы семинары по истории Холокоста и толерантности для учителей истории украинских школ и студентов. 
Выставка "Анна Франк - урок истории" - является попыткой осмысления трагедии Холокоста в Европе, донесения для нынешней молодежи ужасов Катастрофы. Дать понять всем нам, как важно не допустить повторения этой страшной трагедии. 
Выставка в Херсоне будет действовать с 23 октября по 30 ноября 2006 года. 
Пресс-служба ЕФУ
т./факс 279-65-42, 278-77-93

Останні Новини

 • Збір свідчень у освітян про російську агресію і війну в Україні

  З моменту повномасштабного вторгнення росії Український центр вивчення історії Голокосту намагається продовжувати свою освітню діяльність, а також весь час підтримує наших колег освітян з різних куточків України. Наш простір наповнився численними історіями про той новий та нелегкий досвід, який доводиться проживати нам всім. Ми не могли залишитися осторонь цих історій і тому з вересня розпочали новий проєкт по збору свідчень від українських вчителів та викладачів університетів, випускників програм та проєктів УЦВІГ, про теперішню російсько-українську війну. Цей проєкт ми реалізовуємо за підтримки програми Documenting Ukraine від Institut für die Wissenschaften vom Menschen (Відень, Австрія). 

  [Докладніше]
 • "Сучасна росія - це суцільний концтабір". Інтерв'ю на "Громадському"

  Інтерв'ю з Анатолієм Подольським на Громадському. Розмова про важливість збереження історичної та культурної пам’яті та чому це було неможливим за часів комуністичної диктатури на теренах України? Під час дискусії обговорювались питання історичної пам’яті про Другу світову війну, про історію Голокосту. Чому важливо берегти історичну та культурну пам’ять і чому зараз нам допомагає історична пам’ять протистояти ворогу, який хоче знищити нашу державну і культурну ідентичність?

  [Докладніше]
 • Відкриття виставки «Майбутнє без очевидців»

  17 листопада 2022 року в Центральній міській бібліотеці німецького Дюссельдорфу відкрилася виставка "Майбутнє без очевидців", що триватиме до 23 грудня 2022 року.
  Виставка підготовлена транснаціональним проєктом Єврейської громади Дюссельдорфа "Вчимося пам'ятати", який є багаторічним надійним партнером УЦВІГу.

  [Докладніше]
 • Науково-методичний семінар "Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду і виклики сучасності"

  11-12 листопада 2022 року в Києві відбувся міжнародний науково-практичний семінар "Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду і виклики сучасності", організований Українським центром вивчення історії Голокосту, Меморіалом Шоа (м. Париж, Франція) та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні.

  [Докладніше]
 • IV Семінар-школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього. Навчання про історію Голокосту і права людини»

  31 жовтня 2022 року розпочався семінар-школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Вже вчетверте ми збираємо колег у співпраці з Інститутом ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та втретє за співфінансування Нідерландського єврейського гуманітарного фонду (Гаага).
  Метою семінару-школи є покращити рівень навчання про історію Голокосту та права людини в Україні. Програма надає можливість поєднати український та міжнародний досвід у викладанні цих тем та обґрунтуванні актуальності історичних подій у сьогоденні.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top