Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Виставка «Голокост в пам’яті поколінь»

У Музеї Шолом-Алейхема в Києві 17 грудня 2015 року відбулось відкриття виставки "Голокост в пам'яті поколінь", що організована за підтримки Посольства Німеччини в Україні та Єврейського фонду в Україні. На виставці представлені роботи учасників Всеукраїнських конкурсів "Історія та уроки Голокосту", які щороку проводить Український центр вивчення історії Голокосту. Голокост є неможливо складним для розуміння та осмислення історикам, філософам, художникам, будь-якій дорослій людині. Діти по-своєму сприймають історію Голокосту, і по-своєму розповідають про неї через творчі роботи. Запрошуємо відвідати цю вражаючу виставку дитячих робіт про історію Голокосту. 
Виставка "Голокост в пам'яті поколінь" триватиме з 18 грудня 2015 року по 14 січня 2016 року в Музеї Шолом-Алейхема (філія Музею історії м. Києва) за адресою вул. В. Васильківська, 5а, м. Київ

[Програма Круглого столу]

[Фотогалерея]

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top