Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Презентація історичних прогулянок: Житомир, Київ, Острог

insidethegatesПов’яжіть історію, місто, відеосвідчення та методику «рівний-рівному»
Як? Ділимось покроковим описом трьох інтерактивних екскурсій IWalk у трьох містах: Житомир, Київ, Острог. Уроки представлені на сайті

 • Коли: 14 вересня, 17:00
 • Хто: автори історичних прогулянок Тетяна Гущук, Мирослав Грінберг та Катерина Осипчук. Модерує Ульяна Устінова.
 • Реєстрація: посилання в першому коментарі

Що таке Iwalk?
IWalk – це інтерактивна освітня програма, яка поєднує відвідування місця пам’яті Голокосту з фрагментами свідчень очевидців.

Відеофрагменти відібрано зі свідчень з Архіву візуальної історії Фонду Шоа. Ці свідчення разом з фотографіями, документами, картами та іншими першоджерелами розміщені на сайті. Вони розповідають історію, яка поєднує минулі події з теперішнім виглядом місцевості, таким чином абстрактна політична історія перетворюється на спільноту індивідуальних людських доль.

Про що поговоримо на вебінарі?

 •  методика використання готових історичних прогулянок
 • презентація трьох екскурсій від авторів: Тетяни Гущук, Катерини Осипчук, Мирослава Грінберга
 • технологія створення освітньої історичної прогулянки
 •  презентація сайту, де ви можете самостійно пройти історични прогулянки з учнями

Проєкт реалізується в Україні ГО «Київський освітній центр «Простір толерантності» та Ukrainian Center for Holocaust Studies за підтримки фонду EVZ Foundation

Останні Новини

 • До 82-річниці трагедії Бабиного Яру. Освітні матеріали

  Загибель невинних людей завжди залишає глибокий слід в історії. 29-30 вересня – це дні, коли Україна та світ вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру. Ці дні нам нагадують про те, як важливо пам'ятати минуле. Пам'ять про Бабин Яр нагадує нам, що важливо стримувати світ від занурення у темряву ненависті та жорстокості. Збереження світу та співжиття, поваги до прав людини та різноманітності – це завдання, якому ми повинні приділити особливу увагу, прагнучи запобігти подібним трагедіям у майбутньому.

  [Докладніше]
 • Про війну. Проєкт інтерв'ю із українськими вчителями

  Із моменту повномасштабного вторгнення росії Український центр вивчення історії Голокосту весь час підтримував і продовжує підтримувати наших колег освітян з різних куточків України. І наш простір наповнився численними історіями про той новий та нелегкий досвід, який доводиться проживати нам всім. Ми не могли залишитися осторонь цих історій. Із вересня 2022 року ми розпочали записувати інтерв'ю із українськими вчителями та викладачами університетів, випускниками програм та проєктів УЦВІГ, про теперішню російсько-українську війну. Цей проєкт ми реалізовуємо за підтримки програми Documenting Ukraine від Institut für die Wissenschaften vom Menschen (Відень, Австрія).

  [Докладніше]
 • «Хроніки оборони Києва»

  Істориком і етнополітологом Віталієм Нахмановичем за фінансової підтримки Музею історії Києва, створено сайт «Хроніки оборони Києва» із щоденною хронологією битви за Київ від 24 лютого до 10 квітня 2022 року.

  [Докладніше]
 • Програма підтримки бібліотек успішно завершена

  Ми раді повідомити, що успішно завершили програму підтримки бібліотек країни всіх рівнів. Програма тривала понад два місяці. За цей час 340 бібліотек країни отримали видання Українського центру вивчення історії Голокосту! А це означає, що більше людей мають доступ до цінної інформації, знань та розвитку. Книги є одним із головних інструментів для збереження та передачі подій минулого.

  [Докладніше]
 • Як навчити пам’ятати? Дискусія істориків на Українському радіо

  Пропонуємо Вашій увазі дискусію Анатолія Подольського на програмі Українського радіо "Сьогодні. Вдень" разом з військовим істориком Василем Павловим.

  Розмова присвячена проблемам і викликам викладання історії під час сучасної війни. Як протистояти російській пропаганді проти нас? Чому міфи шкідливі? Як навчити пам’ятати? Як зробити, щоб пам’ять про героїв та жертви сьогодення і минулого була "живою"?

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top