Пропаганда та "єврейське питання" в ЗМІ на окупованій нацистами території України
[Матеріали міжнародної науково-практичної конференції "Пропаганда та "єврейське питання" в ЗМІ на окупованій нацистами території України, 1941-1944"] // Наукові записки: Збірник. - К.: Ін-т політ. і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, 2006. - Вип. 31. - 161 с. - ISBN 966-02-4118-6
Національна академія наук України, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса, Український центр вивчення історії Голокосту видали 31 випуск наукових записок. Збірник містить доповіді, що їх проголошено на конференції "Пропаганда та "єврейське питання" в ЗМІ на окупованій нацистами території України, 1941-1944 рр.", яку проводив Український центр вивчення історії Голокосту в лютому 2006 р. в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень. Науковими редакторами випуску є В. Нахманович і М. Тяглий.
Збірник розбито на три розділи - "Методика дослідження організаційних та змістовних аспектів періодичних видань часів окупації", "Ідеологічні та організаційні засади пропаганди окупаційного періоду" та ""Єврейське питання" у рецепції ЗМІ регіонів України: загальні та особливі риси". Серед авторів - науковці різних регіонів України, а також з Нідерландів та Німеччини.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в приміщенні Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України відбудеться ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
[Докладніше] -
Круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.
15 січня 2023 року Центр дослідження міжетнічних відносин проводить круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.” Агресія Росії проти України в 2014 році, продовжена повномасштабною війною у лютому.
[Докладніше] -
Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни
Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022
Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 4 (72), жовтень–грудень, 2022 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 4 (72),жовтень–грудень, 2022 р.
[Докладніше] -
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!
Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
[Докладніше]
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.