Семінар на тему: «Вступ до біографічно-наративного інтерв’ювання»
Семінар відбудеться: 07-10-14 (10 00 – 16 00), 09-10-14 (10 00 – 16 00), 11-10-14 (10 00 – 14 40)
Місце проведення: головний навчальний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) (ауд. 459) Робоча мова - англійська
Триденний семінар пропонує вступ до біографічно-наративного інтерв’ювання. До участі запрошуються історики, соціологи, культурологи, а також студенти і науковці інших дослідницьких галузей, які мають інтерес до вивчення сімейної історії та історій життя (family and life histories), квалітативних досліджень.
Теми до обговорення:
- теоретичні засади біографічно-наративного інтерв’ювання
- вступ до дисципліни
- роль інтерв’юера
- роль оповідача
- формулювання питань
- розв’язання проблемних ситуацій в ході інтерв’ю
- етичні аспекти біографічно-наративного інтерв’ювання
- документування інтерв’ю
Лектор: Ніклас Раденбах, науковий асистент Центру методів в соціальних науках Гетінгенського університету (Німеччина)
Бажаючим взяти участь прохання надіслати лист-заявку на електронну адресу mkborovyk@gmail.com з відомостями про себе (ПІБ, місце навчання/роботи) та коротким (2-3 речення) поясненням про наукові інтереси та мотивацію участі у семінарі.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в приміщенні Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України відбудеться ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
[Докладніше] -
Круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.
15 січня 2023 року Центр дослідження міжетнічних відносин проводить круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.” Агресія Росії проти України в 2014 році, продовжена повномасштабною війною у лютому.
[Докладніше] -
Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни
Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022
Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 4 (72), жовтень–грудень, 2022 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 4 (72),жовтень–грудень, 2022 р.
[Докладніше] -
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!
Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
[Докладніше]
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.