Центр досліджень Голокосту при Інституті сучасної історії (Мюнхен) оголошує відкриття конкурсу на отримання стипендій.
Центр досліджень Голокосту при Інституті сучасної історії пропонує два гранти для наукового стажування в Мюнхені терміном до 4-х місяців кожне протягом 2014 року. Пропоновані стипендії надаються дослідникам з метою підтримати та активізувати вивчення історії Голокосту вченими з різних країн. Програма розрахована як на вже досвідчених істориків, так і на тих, що починають кар’єру. Ми зацікавлені у зміцненні міжнародних зв’язків, тому запрошуємо подавати заявки з різних країн Європи та інших частин світу. Умовою для отримання стипендії є спрямованість наукового інтересу заявника на історію Голокосту.
Заявники мають обґрунтувати необхідність перебування у Центрі та пояснити, які саме колекції архіву Інституту сучасної історії (а також, можливо, інших архівів Німеччини) дотичні до теми їхнього дослідження. Від стипендіатів очікують, що вони візьмуть активну участь у заходах та наукових дискусіях Центру, а також презентують власне дослідження.
Центр надає у розпорядження стипендіата робоче місце з комп’ютером та телефоном, та можливість використання ксерокса. Розмір стипендії залежить від академічного ступеня заявника (від 2000 євро для аспірантів/докторантів до 3500 євро для тих, хто здійснює постдокторське дослідження); буде також відшкодована вартість подорожі до Мюнхену та у зворотній бік. Одержання візи, сплата за житло та медичне страхування є відповідальністю одержувача стипендії.
Заявки – німецькою або англійською мовами – просимо надіслати до 15 грудня 2013 р. Вони мають містити:
- Пояснювальний лист з обґрунтуванням необхідності отримання стипендії;
- Дослідний проект (максимум 5 сторінок);
- Резюме з переліком публікацій заявника;
- Дві рекомендації.
За додатковими роз’ясненнями прохання звертатися до:
Dr. Andrea Lo"w
Center for Holocaust Studies at the Institute of Contemporary History
Leonrodstr. 46 b
80636 Munich
GERMANY
loew@ifz-muenchen.de
+49-552790710
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в приміщенні Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України відбудеться ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
[Докладніше] -
Круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.
15 січня 2023 року Центр дослідження міжетнічних відносин проводить круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.” Агресія Росії проти України в 2014 році, продовжена повномасштабною війною у лютому.
[Докладніше] -
Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни
Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022
Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 4 (72), жовтень–грудень, 2022 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 4 (72),жовтень–грудень, 2022 р.
[Докладніше] -
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!
Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
[Докладніше]
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.