Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Круглий стіл: «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти»

Під час круглого столу відбулось три сесії:
- Сесія І. Студії з історії Голокосту та інших геноцидів в Україні: проблема інтеграції в загальнонаціональний історичний контекст
- Сесія ІІ. Викладання історії Голокосту як складової частини історії України: проблеми та перспективи
- Сесія ІІІ. Історична пам’ять про Голокост та інші геноциди в Україні. Український та європейський контексти
Доповіді, представлені на круглому столі, будуть пізніше опубліковані на сайті та у виданнях Українського центру вивчення історії Голокосту.
Особливу цікавість викликала презентація проекту «Проти забуття» Луїджі Тоскано, фотографа та режисера з Майннгайму (Німеччина). Його роботи були представлені на виставці в Бабиному ярі, присвяченій 75 роковинам трагедії.
Також на круглому столі учасникам було презентовано два нові видання: Майкл Дімент "Самотній вигнанець. Щоденник про Свинюхи та гетто в Локачах" та "Геноцид ромів України в період Другої світової війни: вивчення, викладання, комеморація. Матеріали науково-практичної конференції".
Як завжди, організаторами круглого столу є Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в України. Цього року до організації ювілейного десятого круглого столу долучилися також Офіс Ради Європи в Україні та Представництво ООН в Україні. 

[Фотогалерея]

Останні Новини

Дивитися всі

Top