Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

ХХІІ Щорічний конкурс учнівських робіт: всі учасники - переможці

insidethegates28-29 червня 2022 року відбувся ХХІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б. Медвинського.

Цьогорічний конкурс має для всіх нас (і організаторів, і учасників) особливе значення: він довів, що попри всі випробування долі, уготовані українцям, попри війну, ракетні обстріли, тимчасову окупацію територій ми залишаємося Людьми. Людьми освіченими, наділеними емпатією, зацікавленими своєю справою, комунікабельними.

Формат конкурсу був звичним і незвичним водночас. Звичним стало проведення на платформі Zoom (за роки пандемії всі вже звикли до такого формату). Незвичною була кількість учасників - аж 9 робіт потрапили до фінальної частини конкурсу: 4 дослідницькі і 5 творчих.

Всі роботи унікальні, дуже сильні, всі мають зв'язок з сучасністю! Роботи настільки різні, що ми не стали їх порівнювати і роздавати місця. Кожна робота стала переможницею в своїй унікальній номінації.

Побачити номінації і переможниць Ви можете в презентації за посиланням.

Відео з нагородження і урочистого закриття Ви зможете побачити згодом на нашому You tube каналі.

Вітаємо від щирого серця переможців нашого конкурсу!!!

Бажаємо всім подальших успіхів і перемог!!!

Найшвидшої перемоги нашій Україні!

Слава Україні!💙💛

Нагородження переможців 👇

https://www.canva.com/.../zme_rxsPZByvxg6omNIwFQ/view...

Останні Новини

 • Вплив війни та російської агресії проти України на дослідження Голокосту

  28 листопада 2022 року керівник Українського центру вивчення історії Голокосту, кандидат історичних наук Анатолій Подольський виступив онлайн на засіданні Академічної Робочої групи (Academic Working group) Міжнародного альянсу з дослідження, викладання та збереження пам’яті про жертви Голокосту (International Holocaust Remembrance Alliance - IHRA), яке проходило в Ґетеборзі (Швеція).

  [Докладніше]
 • Збір свідчень у освітян про російську агресію і війну в Україні

  З моменту повномасштабного вторгнення росії Український центр вивчення історії Голокосту намагається продовжувати свою освітню діяльність, а також весь час підтримує наших колег освітян з різних куточків України. Наш простір наповнився численними історіями про той новий та нелегкий досвід, який доводиться проживати нам всім. Ми не могли залишитися осторонь цих історій і тому з вересня розпочали новий проєкт по збору свідчень від українських вчителів та викладачів університетів, випускників програм та проєктів УЦВІГ, про теперішню російсько-українську війну. Цей проєкт ми реалізовуємо за підтримки програми Documenting Ukraine від Institut für die Wissenschaften vom Menschen (Відень, Австрія). 

  [Докладніше]
 • "Сучасна росія - це суцільний концтабір". Інтерв'ю на "Громадському"

  Інтерв'ю з Анатолієм Подольським на Громадському. Розмова про важливість збереження історичної та культурної пам’яті та чому це було неможливим за часів комуністичної диктатури на теренах України? Під час дискусії обговорювались питання історичної пам’яті про Другу світову війну, про історію Голокосту. Чому важливо берегти історичну та культурну пам’ять і чому зараз нам допомагає історична пам’ять протистояти ворогу, який хоче знищити нашу державну і культурну ідентичність?

  [Докладніше]
 • Відкриття виставки «Майбутнє без очевидців»

  17 листопада 2022 року в Центральній міській бібліотеці німецького Дюссельдорфу відкрилася виставка "Майбутнє без очевидців", що триватиме до 23 грудня 2022 року.
  Виставка підготовлена транснаціональним проєктом Єврейської громади Дюссельдорфа "Вчимося пам'ятати", який є багаторічним надійним партнером УЦВІГу.

  [Докладніше]
 • Науково-методичний семінар "Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду і виклики сучасності"

  11-12 листопада 2022 року в Києві відбувся міжнародний науково-практичний семінар "Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду і виклики сучасності", організований Українським центром вивчення історії Голокосту, Меморіалом Шоа (м. Париж, Франція) та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top