Подорож "Викладання історії Голокосту: перспективи та підходи",Берлін
-
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» Другий онлайн-семінар, жовтень, 2020 р.
У рамках Освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» 26-27,29 жовтня 2020р. відбувся другий онлайн семінар. Остання зустріч проходила в травні та показала високу зацікавленість учасників темою історії Голокосту. Протягом усього періоду слухачі курсу отримували наукові матеріали, які дали можливість заглибитися в тему та відповісти на запити учасників. Тому проведення семінару стало логічним продовженням плідної роботи.
[Докладніше] -
«Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» Освітній курс. Вступна частина
27-29 травня 2020 р.в онлайн-форматі відбулася вступна частина Освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення», який уже майже десять років поспіль організовує Український центр вивчення історії Голокосту у партнерстві із Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції" і за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Посольства Німеччини в Україні [Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew.]
[Докладніше] -
Підсумкова зустріч Освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення»
У Києві 20-22 грудня 2019 року відбулася підсумкова зустріч Освітнього курсу для молодих дослідників та дослідниць «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення».
Після ознайомлення із культурами пам‘яті в Україні та Німеччині щодо подій Другої світової війни під час перших двох етапів курсу учасники та учасниці мали можливість обговорити враження, теоретичні та практичні здобутки курсу, а також розширити та контекстуалізувати свої знання.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» Другий етап. Семінар в Берліні
8-12 вересня 2019 року у Берліні відбувся другий етап щорічного освітнього курсу УЦВІГ для молодих науковців, викладачів та дослідників культури пам'яті. Після дводенного семінару у Києві у червні під час вересневої подорожі у Берлін учасники курсу мали змогу ознайомитися із меморіальними та освітніми практиками, пов'язаними із історією нацизму та вшануванням пам'яті жертв Голокосту у Німеччині.
[Докладніше] -
Освітній курс для молодих науковців «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення».
22-23 червня 2019 року відбулась перша частина Освітнього курсу "Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення" - навчальний семінар в Києві.
[Докладніше]
Цього року учасники зі всієї України представляли власні дослідницькі проекти та інтереси, а також детально вивчали питання меморіалізації трагічних подій ХХ ст. -
Освітній курс "Геноцид євреїв Європи" 2018: заключна зустріч
З 17 листопада 2018 року у Києві відбулася завершальна зустріч освітнього курсу для молодих науковців, присвяченого дослідженню та порівнянню культур пам'яті про тоталітарні режими України та Німеччини.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Семінар в Берліні
9-13 вересня 2018 року Берліні відбувся вже Восьмий науково-методичний семінар в рамках Освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення»
[Докладніше] -
Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення (Київ – Берлін, травень – листопад 2017)
Український центр вивчення історії Голокосту спільно з Музеєм та Меморіалом «Будинок Ванзейської конференції» оголошують відбір учасників освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Освітній курс триватиме протягом травня – листопада 2017 року та складатиметься з навчального семінару в Києві 26-28 травня 2017 р. , дистанційного курсу та завершальної навчальної подорожі до Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції» орієнтовно у вересні 2017 р.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Завершення 2016.
26 серпня 2016 року завершився основний етап освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» - навчальна подорож до Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції». Під час семінару в Берліні учасники курсу відвідали меморіальні та пам'ятні місця, знайомились із підходом до політики пам'яті в Німеччині та обговорювали проблеми перспектив та підходів в питаннях дослідження історії Другої світової війни, Голокосту у порівнянні України та Німеччини.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Вступний семінар.
27-29 травня в Києві працював вступний київський семінар з освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Цей курс проводить Український центр вивчення історії Голокосту спільно з Музеєм та Меморіалом «Будинок Ванзейської конференції». за підтримки Посольства Німеччини в Україні. Учасники знайомились, презентували свої дослідження, брали участь в обговореннях та слухали лекції.
[Докладніше] -
«Геноцид євреїв Європи історична перспектива та підходи до вивчення» Третій етап проекту – семінар в Берліні
В рамках щорічного проекту Українського центру вивчення історії Голокосту "Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення" для студентів, аспірантів та молодих науковців з 20 по 25 вересня 2015 року в Берліні відбувся науково-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення»
5-7 червня 2015 р. у Києві відбувся перший етап освітнього курсу для студентів, аспірантів та молодих науковців "Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення" .
[Докладніше] -
Міжнародний семінар «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підхід до вивчення» Берлін, серпень 2014 р.
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції", за підтримки посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, провів Четвертий Міжнародний семінар «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підхід до вивчення» з 3 по 8 серпня 2014 року.
[Докладніше] -
Міжнародний семінар "Викладання історії Голокосту - перспективи та підходи", Берлін, Ванзее
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції" та за підтримки Посольства Німеччини в Україні з 18 по 23 серпня 2013 року провів в Берліні науково-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі.
[Докладніше] -
Міжнародний семінар "Викладання історії Голокосту - перспективи та підходи"
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції" та за підтримки Посольства Німеччини в Україні та Фундації EVZ з 9 по 14 вересня 2012 року провів в Берліні науково-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі і методики викладання для вчителів історії з України.
[Докладніше] -
Міжнародний семінар "Викладання історії Голокосту - перспективи та підходи"
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції" (House of the Wannsee Conference) та за підтримки Посольства Німеччини в Україні з 4 по 9 грудня 2011 року провівв Берліні науково-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі і методики викладання для вчителів історії з України.
[Докладніше]
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни
14 травня 2022 Україна вдруге відзначила День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. Нині 2673 українці удостоєні Державою Ізраїль цього високого звання. Водночас тисячі рятівників досі залишаються невизнаними й невідомими.
[Докладніше] -
Термін подання робіт на учнівський Конкурс 31 травня 2022 року
Шановні колеги і колежанки! Хочемо нагадати вам, що до завершення подання робіт залишається менше двох тижнів. Чекаємо на ваші роботи і сподіваємося на зустріч в найближчому майбутньому, в якому б форматі вона не відбувалася!
Сил і наснаги всім! Найшвидшої перемоги! Слава Україні!
[Докладніше] -
Війна росії проти України і пам'ять про Другу світову війну
8-9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війні в Європі. Цього року про катастрофу Другої світової війни ми будемо згадувати в умовах повномасштабної військової агресії рф проти України.
[Докладніше] -
„Україна у війні. Історичні паралелі з минулим. Шлях до перемоги над ворогом”.
22 квітня 2022 року відбулася відкрита онлайн лекція історика, керівника УЦВІГ Анатолія Подольського «Україна у війні. Історичні паралелі з минулим. Шлях до перемоги над ворогом». Послухати лектора зібралось понад 150 викладачів, аспірантів, студентів Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБІП) України, які зараз знаходяться в різних куточках України.
[Докладніше] -
Освітній фронт УЦВІГ
Ми вирішили поділитися з Вами постами-подяками наших друзів, колег з різних куточків України. Дякуємо Вам дорогі колеги за те, що тримали і тримаєте освітній фронт! Дякуємо, що виховуєте гідних Людей! Разом до перемоги!
[Докладніше]