Подорож "Доля єврейських громад України та Франції спроба порівняння"
-
Щорічний семінар з історії Голокосту в Memorial de la Shoah
19-24 грудня у Парижі відбувся науково-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі, організований Українським центром вивчення історії Голокосту разом з Меморіалом Шоа (Франція).
[Докладніше] -
Шостий щорічний семінар з історії Голокосту в Memorial de la Shoah
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Меморіалом Шоа (Memorial de la Shoah) (Франція, Париж) з 14 по 19 грудня 2014 року провели Шостий навчально-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі для викладачів історії з України.
[Докладніше] -
Щорічний семінар-подорож українських вчителів "Доля єврейських громад України та Франції: спроба порівняння"
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Меморіалом Шоа (Memorial de la Shoah) (Франція, Париж) з 14 по 19 жовтня 2012 року провели вже П'ятий навчально-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі для викладачів історії з України. Семінар відбувся в Меморіалі Шоа у Парижі.
[Докладніше] -
Четвертий науковий семінар з порівняння історії голокосту в Україні та Франції
3-9 жовтня 2011 р. Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з відомим в Європі науково-дослідним, освітнім та меморіальним центром з історії єврейської громади Франції "Memorial de la Shoah" в Парижі вже вчетверте поспіль організували науковий семінар для викладачів історії з України з проблематики порівняння долі євреїв та єврейських громад на теренах Франції та України під час нацистської окупації та Голокосту.
[Докладніше] -
Третій науковий семінар з порівняння історії голокосту в Україні та Франції
17-22 жовтня 2010 р. Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з відомим в Європі науково-дослідним, освітнім та меморіальним центром з історії єврейської громади Франції "Memorial de la Shoah" в Парижі вже втретє поспіль організували науковий семінар для викладачів історії з України з проблематики порівняння долі євреїв та єврейських громад на теренах Франції та України під час нацистської окупації та Голокосту.
[Докладніше] -
Другий науковий семінар з порівняння історії голокосту в Україні та Франції
5-9 жовтня 2009 р. Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з відомим в Європі науково-дослідним, освітнім та меморіальним центром з історії єврейської громади Франції "Memorial de la Shoah" в Парижі вже вдруге поспіль організували науковий семінар для викладачів історії з України з проблематики порівняння долі євреїв та єврейських громад на теренах Франції та України під час нацистської окупації та Голокосту.
[Докладніше] -
Освітній семінар для вчителів з порівняння історії голокосту в Україні та Франці
24-28 листопада 2008 року Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з Memorial de la Shoah* в Парижі організували науковий семінар для викладачів історії з України з проблематики порівняння долі євреїв та єврейських громад на теренах Франції та України під час нацистської окупації та Голокосту.
[Докладніше]
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
День пам’яті українців-рятівників євреїв під час Голокосту
"Ті, хто повертають віру в людину" — так назвав Праведників народів світу український філософ і правозахисник Мирослав Маринович. 14 травня — День вшанування українців, які рятували євреїв рад час Другої світової війни. Хто такі Праведники народів світу, коли з'явилося це звання і кому його дають?
[Докладніше] -
Освітній проєкт «Молодь розмірковує про Голокост та Другу світову війну» Вебінар «Пам'ять про Голокост в умовах війни»
Наші партнери Освітній центр «Простір толерантності» розмістив відеозапис вебінару для вчителів історії «Пам’ять про Голокост в умовах війни», який провели співробітники УЦВІГу.
[Докладніше] -
Вебінар «Пам’ять про Голокост в умовах війни».
За майже 80 років сформувалися традиційні форми і методи вшанування жертв Голокосту. А також один з ключових наративів: «вивчати історію Голокосту, щоб не допустити повторення». Війна та згодом повномасштабне вторгнення росії в Україну змінили контекст розповіді про геноцид, воєнні злочини і злочини проти людяності.
[Докладніше] -
Голокост: яким був післявоєнний контекст? Інтерв’ю на Громадському Радіо
24 квітня 2023 року керівник УЦВІГ Анатолій Подольський дав інтерв’ю Громадському Радіо в рамках проєкту «Зустрічі». Інтерв’ю було присвячено проблемі післявоєнного життя тих, хто постраждав в роки Другої світової війни, від антилюдської, злочинної ідеології та практики націонал-соціалізму і як це стосується сучасної України? Що нас чекає після Перемоги у взаєминах між людьми, які отримали різний досвід під час російської агресії. Мова йшла у контексті порівнянь із сучасністю. Долі людей в окупації, біженців, на фронті тощо.
[Докладніше] -
Виставка «(Не)Дитячі історії» знов подорожує
Після тривалої перерви від лютого 2022 року виставка «(Не)Дитячі історії» відновлює свою подорож освітніми закладами України. З осені 2022 року команда проєкту разом із гідами та вчителями, які працювали з виставкою у попередні роки, міркували, що і як варто змінити у підходах до роботи з виставкою зараз, з урахуванням трагічного досвіду повномасштабної російсько-української війни. Ці зміни зафіксовано в онлайн публікації - Додатку до помічника для роботи з виставкою.
[Докладніше]