Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Увічнення пам'яті

  • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

    25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

    [Докладніше]
  • "Пам'ять про минуле — це зброя сьогодні проти агресора" До 82-річниці трагедії Бабиного Яру.

    29 вересня 2023 року до 82-х роковин трагедії Бабиного Яру в ефірі Радіо Культура говорили про цю трагедію та вшанування пам'яті жертв з Анатолієм Подольським — кандидатом історичних наук, керівником Українського центру вивчення історії Голокосту.

    [Докладніше]
  • До 82-річниці трагедії Бабиного Яру. Освітні матеріали

    Загибель невинних людей завжди залишає глибокий слід в історії. 29-30 вересня – це дні, коли Україна та світ вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру. Ці дні нам нагадують про те, як важливо пам'ятати минуле. Пам'ять про Бабин Яр нагадує нам, що важливо стримувати світ від занурення у темряву ненависті та жорстокості. Збереження світу та співжиття, поваги до прав людини та різноманітності – це завдання, якому ми повинні приділити особливу увагу, прагнучи запобігти подібним трагедіям у майбутньому.

    [Докладніше]
  • «Хроніки оборони Києва»

    Істориком і етнополітологом Віталієм Нахмановичем за фінансової підтримки Музею історії Києва, створено сайт «Хроніки оборони Києва» із щоденною хронологією битви за Київ від 24 лютого до 10 квітня 2022 року.

    [Докладніше]
  • «Бахмут – обличчя геноциду 1942/2022» Виставка НІМЗ «Бабин Яр»

    1 серпня, у річницю початку битви за Бахмут, у Києві відкриється виставка «Бахмут – обличчя геноциду 1942/2022». Вбивство 3000 цивільних, більшість з яких була євреями, у січні 1942 року та знищення Бахмуту росіянами, яке триває понад рік у наш час, – два злочини, вчинені однаковими тоталітарними нацистськими режимами.

    [Докладніше]
  • День вшанування пам’яті жертв геноциду ромів

    2 серпня на міжнародному рівні вшановується пам’ять жертв нацистського геноциду ромів. Ця дата – данина пам’яті тим, хто загинув від геноциду в роки Другої світової війни. В ніч з 2 на 3 серпня 1944 року, в газових камерах табору смерті Аушвіц-Біркенау було живцем спалено близько три тисячі ромів, в тому числі дітей і старих. Вважається, що під час націонал-соціалізму загинуло від 300 тис. до 500 тис. ромів. А всього на території України загинуло понад 20 тисяч українських ромів. Цей геноцид залишився глибокий шрам на душах сотень тисяч людей, а його сліди відчуваються й досі.

    [Докладніше]
  • IN MEMORIAM Лариса Воловик (1939-2023)

    14 липня 2023 року пішла в засвіти Лариса Фаліївна Воловик — заслужений працівник культури України, засновниця першого в Україні Харківського музею Голокосту.
    Основна її робота була зосереджена на збереженні пам'яті про нацистський геноцид щодо євреїв України в роки Другої світової війни. 1996 року заснувала перший в Україні недержавний музей Голокосту у Харкові, була його незмінним керівником. Очолювала майже тридцять років Програму «Праведники народів світу». За підготовленими нею документами, близько 90 харків'ян удостоєно почесного звання Праведник народів України.
    Український центр вивчення історії Голокосту багато років співпрацював з пані Ларисою в царині збереження та вшанування пам’яті жертв Голокосту в Україні.

    [Докладніше]
  • "Додому в нікуди: повернення вцілілих у Голокості євреїв на Закарпаття та їх відносини з сусідами"

    27.07.2023 року відбудеться публічна лекція історика Павла Худіша:
    "Додому в нікуди: повернення вцілілих у Голокості євреїв на Закарпаття та їх відносини з сусідами" 

    [Докладніше]
  • Природа та особливості колективної травми. Дискусії щодо наслідків війни

    На офіційному сайті hromadske побачив світ матеріал під загальною назвою: «Буде колективна травма, але й посттравматичне зростання. Як лихоліття змінюють цілі суспільства та їхнє майбутнє». Матеріал присвячений обговоренню історичних травм минулого століття, зокрема наслідкам Голокосту і Голодомору та їх впливу на розвиток українського суспільства та європейських соціумів загалом.   

    [Докладніше]
  • IN MEMORIAM Михайло Савченко (1952-2023)

    Біда і горе...21 червня 2023 року пішов у засвіти наш колега і справжній друг, щирий український Учитель Михайло Пилипович Савченко
    70 років життя з яких 50 він віддав українській історичній освіті. Заслужений вчитель України, вчитель історії, вчитель-методист, дослідник, заступник директора з навчально-методичної роботи Київської гімназії східних мов №1. Відміник освіти України. Аварія і хвороба забрали його життя..

     

    [Докладніше]
  • Як живуть українські Праведники народів світу сьогодні

    Українські Праведники народів світу, як і більшість українців, стикаються з викликами та труднощами, які виникли внаслідок агресії росії проти України. Більш ніж 40 родин українських Праведників народів світу відмовились залишити територію України у часи війни. 

    [Докладніше]
  • Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни

    Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022

    Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.

    [Докладніше]
  • Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!

    Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
    Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.

     

    [Докладніше]
  • IV Семінар-школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього. Навчання про історію Голокосту і права людини»

    31 жовтня 2022 року розпочався семінар-школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Вже вчетверте ми збираємо колег у співпраці з Інститутом ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та втретє за співфінансування Нідерландського єврейського гуманітарного фонду (Гаага).
    Метою семінару-школи є покращити рівень навчання про історію Голокосту та права людини в Україні. Програма надає можливість поєднати український та міжнародний досвід у викладанні цих тем та обґрунтуванні актуальності історичних подій у сьогоденні.

     

    [Докладніше]
  • Презентація проєкту «Мережа пам’яті»

    3 листопада 2022 року в рамках німецької наукової, освітньої та культурної ініціативи «Українська година» відбулась онлайн презентація німецько-українського меморіального проєкту 

    [Докладніше]
  • Пам’ять про жертв терору: в Києві встановлять ще три камені спотикання

    Інтерв'ю керівника УЦВІГ, історика Анатолія Подольського журналістам газети "Вечірній Київ" про майбутні плани міжнародного проєкту «Один камінь — одне життя». Стаття вийшла до дня вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру.

    [Докладніше]
  • Мемуари Джека Глотцера з Рогатина

    Раді Вам повідомити, що УЦВІГ в рамках проєкту "Мережа пам'яті" буде готувати нове видання спогадів в нашій книжковій серії "Бібліотека спогадів про Голокост"! Мемуари Джека Глотцера з Рогатина (Івано-Франківська область), який пережив Голокост буде видана двомовним виданням (українською та англійською мовами).

    [Докладніше]
  • «Буча, Ірпінь, Бородянка - Ніколи не пробачимо…».

    З 25 серпня по 24 вересня 2022 р. у Музеї Шолом-Алейхема проходить виставка світлин Юрія Туманова «Буча, Ірпінь, Бородянка - Ніколи не пробачимо…». Результат трьох поїздок автора в місцевості, які були в окупації від самого початку війни. Руйнування, нищення, горе і біль переживає кожна світлина виставки.

    [Докладніше]
  • День пам’яті жертв нацистського геноциду ромів

    2 серпня, увесь світ вшановує пам’ять жертв нацистського геноциду ромів. Саме в ніч з 2 на 3 серпня 1944 року в нацистському таборі смерті Аушвіц-Біркенау на території сучасної Польщі нацисти вбили понад 4000 ромських в’язнів.

    Український центр вивчення історії Голокосту підготував посилання, де можна ознайомитися більш детально з темою геноциду ромів в окупованій нацистами Україні.

    [Докладніше]
  • Бабин Яр: пам'ять на тлі історії

    14 липня 2022 року на теренах Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук Анатолій Подольський провів зустріч-екскурсію на території заповідника для Посла Сполучених Штатів Америки в Україні пані Бріджит Брінк.

    [Докладніше]
  • Онлайн-дискусія «Допомога під час війни»

    «Мережа допомоги жертвам націонал-соціалістичних злочинів», що створена в Німеччині організовує офлайн та онлайн заходи з 18 по 29 червня. Зокрема, онлайн-дискусія «Допомога під час війни» відбудеться 20 червня, де українські, польські та німецькі колеги поділяться своїм досвідом. Серед учасників дискусії - Анатолій Подольський, вчений та директор Ukrainian Center for Holocaust Studies. Дискусія буде проводитись німецькою та англійською мовами. Організатори вірять, що такі заходи об'єднають людей у підтримці Мережі.

    [Докладніше]
  • День визволення в’язнів нацистських концтаборів

    В День визволення в'язнів нацистських таборів (11 квітня) ми хотіли б відзначити стійкість та волю до життя всіх тих, хто пережив те жахіття. А також тих, хто мусить сьогодні знову переживати жахіття війни (а інколи й окупації) - з вини російських загарбників та злочинців.

    [Докладніше]
  • Заява УАЮ з приводу руйнування російськими окупантами об’єктів єврейської культури й місць пам’яті жертв Голокосту

    Академічна рада і президія Української асоціації юдаїки з обуренням і скорботою звертає увагу світової громадськості на факти руйнування російськими військами об’єктів єврейської культури і святих місць пам’яті жертв Голокосту в Україні. 

    [Докладніше]
  • ЗВЕРНЕННЯ УЦВІГ ДО КОЛЕГ «МИ ПЕРЕМОЖЕМО ВОРОГА. МИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ!»

    Шановні друзі та подруги, колеги та коліжанки,

    вже більше трьох тижнів ми усі знаходимося в нових страшних реаліях повномасштабної війни проти України з боку країни-агресора рф. Нам усім болить. Комусь фізично, усім - морально. В нас збираються історії - свої, родинні, знайомих - які варто записувати й розказувати.

    [Докладніше]
  • "Обстріл Бабиного Яру: спадкоємність від Гітлера через Сталіна до Путіна"

    Під час обстрілу Києва російські ракети вдарили в район меморіальних теренів Бабиного Яру – по старому єврейському цвинтарі. Російські ЗМІ «анонсували» цей авіаудар – військове керівництво країни-агресора заявило, що таким чином вони виведуть з ладу технологічні об'єкти СБУ. Загинуло щонайменше п'ять людей. Обстріл району меморіалу «Бабин Яр» став одною з тем розмови президентів США та України Джо Байдена та Володимира Зеленського.

    [Докладніше]
  • Виставка «Захистимо пам'ять» в Національному військово-історичному музею України

    Український центр вивчення історії Голокосту разом з партнерами Фондом «Меморіал убитим євреям Європи» в Берліні, Посольством Федеративної Республіки Німеччини в Україні 28 січня 2022 року в Києві, в приміщенні Національного військово-історичного музею України відкрив виставку «Захистимо пам'ять. Захист та меморіалізація масових поховань часів Голокосту в Україні», приурочену до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

    [Докладніше]
  • Церемонія вшанування Праведників народів світу

    31 січня 2022 року в Національному музеї історії України у Другій світовій війні Посольство Держави Ізраїль в Україні провело урочисту церемонію нагородження дипломами та медалями Праведників народів світу тих людей, які, ризикуючи власним життям, рятували євреїв у роки війни з нацизмом. За даними на 1 січня 2021 р., це звання було присвоєно 2673 громадянам України. 

    [Докладніше]
  • Лист Українського центру вивчення історії Голокосту до освітян Щодо 80-х роковин трагедій Бабиного Яру

    Наближаються 80-ті роковини з дня трагедії в Бабиному Яру. Таку пам’ятну дату ніхто не  може оминути увагою: ні вчитель-предметник, ні класний керівник, ані керівник з виховної  роботи.  Всі ми, небайдужі до долі меморіалізації Бабиного Яру, зацікавлені в тому, щоб якомога більше освітян дізналися про наш потужний освітній ресурс. Тому ми звертаємося до вас з проханням поширити цей лист серед своїх колег.

    Дамо нашу спільну відповідь проросійським проєктам!

    Повний текст Листа до освітян

    [Докладніше]
  • Відзначення 80-х роковин початку Голокосту на Північній Буковині

    6 липня 2021 року у Чернівцях було встановлено меморіальний знак «Поріг пам’яті» для вшанування пам’яті жертв Голокосту на теренах Північної Буковини та зокрема міста Чернівці. Саме в перших числах липня 1941 року відбувалась депортація євреїв Чернівців до таборів «Трансністрії». Встановлення меморіального знаку відбулося за підтримки німецько-українського проекту "80 років трагедії Бабиного Яру" у співпраці єврейської громади Дюссельдорфа з Чернівецьким музеєм історії та культури євреїв Буковини.

    [Докладніше]
  • Звернення Українського католицького університету щодо ситуації довкола меморіялізації Бабиного Яру

    Український католицький університет виступає проти російського проєкту та підтримує український державний проєкт комплексної меморіалізації Бабиного Яру, розроблений Робочою групою Інституту історії України НАНУ! 

    [Докладніше]
  • Розповідь про монографію «Фурії Гітлер» на Громадському Радіо

    Видання УЦВІГ привертають увагу та зацікавленість з боку фахівців, журналістів, інтелектуалів.Пропонуємо Вашій увазі інтерв'ю з перекладачкою книги Венді Лауер "Фурії Гітлера";Вікторією Іваненко на Громадському радіо.

    [Докладніше]
  • Презентація спогадів «Війна Клари» у Жовкві

    12 березня у приміщенні гетьманської зали Жовківського замку відбулася презентація українського перекладу "Війна Клари", котрий вийшов друком в серії «Бібліотека спогадів про Голокост». Ще нещодавно дану книгу презентували у Києві, а сьогодні символічно цю подію отримали змогу побачити мешканці міста, місцеві історики, вчителі та усі бажаючі.

    [Докладніше]
  • Положення про ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського 2020 – 2021 навчальний рік

    Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки партнерів повідомляє про проведення у 2020-2021 навчальному році серед учнів середніх загальноосвітніх закладів України щорічного конкурсу дослідницьких і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім.І.Б.Медвинського 

    [Докладніше]
  • Трагедія Бабиного Яру – це частина української історичної пам’яті

    Звернення українських євреїв до громадянського суспільства України

    Українська єврейська громада звернулася до громадянського суспільства України із закликом нарешті усвідомити трагедію Бабиного Яру як частину української історії та української історичної пам’яті.

    "...Звертаючись до громадянського суспільства, ми, українські євреї, закликаємо сприймати Голокост і зокрема трагедію Бабиного Яру не лише єврейськими трагедіями, але частинами української історії та української політики пам’яті, як Голодомор і депортація кримських татар, сталінські репресії 1920-1950-х років.."

    [Докладніше]
  • Пам’ять про війну, що триває

    7 серпня 2020 року в Освітньому Домі Прав Людини в Чернігові відбулась дискусія про важливість культури пам'яті для сьогодення. Сьомий рік в Україні триває збройний конфлікт, який вже став елементом нашої історії. Знання про події цієї війни стають частиною національної спадщини та політичної культури. Як зберегти пам’ять про події, що відбулися і відбуваються зараз? Чому нас можуть навчити приклади роботи із пам’яттю про Голокост та інші страшні події ХХ сторіччя?

    [Докладніше]
  • Проект “Захистимо пам’ять”/ “Мережа пам’яті” готується до нового етапу

    Ми радіємо продовженню проекту «Захистимо пам’ять» у новому форматі та хочемо поділитися з Вами інформацією від команди проекту, частиною котрої УЦВІГ є вже багато років!

    [Докладніше]
  • IN MEMORIAM Пам’яті Зиновія Антонюка (1933-2020)

    28 квітня 2020 року відійшов у вічність Зиновій Павлович Антонюк, світла і видатна людина, український правозахисник, вчений, літератор, перекладач, в’язень радянських таборів. Один із засновників Українського центру вивчення історії Голокосту

    [Докладніше]
  • XIII щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост»

    27 січня 2020 року пройшов XIII щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти», що був присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. Під час круглого столу відбулись три сесії та сесія презентацій книжкових видань, де були представлені 17 доповідей, присвячені різним аспектам досліджень про Голокост. Наш захід відвідали понад 120 учасників: вчителі, студенти, вчені, громадські діячі з усієї країни. Організаторами круглого столу виступили Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в Україні

    [Докладніше]
  • Міжнародний проект «Захистимо пам'ять» Церемонії відкриття меморіалів (осінь, 2019 р.)

    16 - 19 вересня 2019 року відбулись церемонії відкриття дев'яти місць пам'яті та інформації убитим євреям та виставки просто неба у Житомирській та Вінницькій областях. Ці відкриття стали результатом роботи останніх трьох років Українського центру вивчення історії Голокосту та партнерів в рамках проекту "Захистимо пам'ять". Церемонії відкриття місць пам'яті та інформації мали місце в Бердичеві, Хажині, Барашах, Самгородку, Чукові, Липовцях, Вахнівцях та Плискові. Раніше в червні - ще шість на місці масових поховань ромів.

    [Докладніше]
  • Проект «Захистимо пам’ять» Відкриття місць пам’яті жертвам Голокосту та геноциду ромів часів Другої світової війни.

    18-20 червня 2019 р. у рамках проекту «Захистимо пам’ять»  відбулися церемонії відкриття шістьох місць пам’яті із загалом 17-ти, що споруджені у 13-ти населених пунктах України.

    [Докладніше]
  • Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти ХІІ щорічний круглий стіл

    До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту 27 січня 2019 року Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні провів ХІІ щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти» 

    [Докладніше]
  • ХІ щорічний круглий стіл:«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: наукові та освітні аспекти».До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

    27 січня 2018 року в Goethe-Institut в Україні відбувся ХІ щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: наукові та освітні аспекти». Організаторами цього заходу вже традиційно є Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в Україні.

    [Докладніше]
  • Круглий стіл: «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти»

    27 січня 2017 року в Києві відбувся Десятий щорічний круглий стіл "Українське суспільство і пам’ять про Голокост: наукові та освітні аспекти". Метою заходу було заохотити дискусії щодо історичної пам’яті про Голокост та виробити рекомендації із викладання цієї теми в Україні. В обговоренні різноманітних тем взяли участь науковці, викладачі, представники урядових і неурядових організацій та міжнародних інституцій, представники дипломатичних місій

    [Докладніше]
  • Український центр вивчення історії Голокосту має честь представити вебсайт проекту "Захистимо пам'ять"

    Проект «Захистимо пам’ять» (в Україні розпочався з 2010 року) присвячується маловідомій досі главі нацистської політики знищення: він досліджує масові розстріли євреїв на окупованих територіях Східної Європи, що потрапили у морок забуття. Проект разом з тим захищає та позначає свідчення цих злочинів – ті масові поховання в Україні, які стали останнім місцем спочинку для більше ніж мільйона євреїв – перетворюючи їх на гідні пам’яті меморіальні місця. З цією метою у п’яти західноукраїнських громадах – Рава-Руська, Кисилин, Острожець, Прохід та Бахів – споруджено меморіали. Нині проект продовжується у обраних населених пунктах Вінницької та Житомирської областей. УЦВІГ разом з партнерами взяв участь в створенні окремого вебсайту проекту. Ми раді оголосити про відкриття вебсайту проекту «Захистимо пам'ять» 

    [Докладніше]
  • Виставки, присвячені 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру

    До 75-х роковин трагедії у Бабиному Яру багато з наших колег та партнерів підготували тематичні виставки та експозиції. Ми пропонуємо Вам огляд тих виставок, до підготовки яких був дотичний Український центр вивчення історії Голокосту.

    [Докладніше]
  • Дев’ятий щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти»

    27 січня 2016 року у Києві відбувся Дев'ятий щорічний Круглий стіл для викладачів, науковців та студентів «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти», організований Українським центром вивчення історії Голокосту в партнерстві з Посольством держави Ізраїль в Україні та Goethe-Institut в Україні

    [Докладніше]
  • Виставка «Голокост в пам’яті поколінь»

    У Музеї Шолом-Алейхема в Києві 17 грудня 2015 року відбулось відкриття виставки "Голокост в пам'яті поколінь", що організована за підтримки Посольства Німеччини в Україні та Єврейського фонду в Україні. На виставці представлені роботи учасників Всеукраїнських конкурсів "Історія та уроки Голокосту", які щороку проводить Український центр вивчення історії Голокосту.

    [Докладніше]
  • VIII щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти»

    27 січня 2015 року відбувся VIII Щорічний Круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти», який був присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту.

    [Докладніше]
  • Восьмий щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти»

    Запрошуємо до участі у Восьмому щорічному круглому столі «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти», що відбудеться 27 січня 2015 р. Організаторами Круглого столу виступають Український центр вивчення історії Голокосту, Goethe-Institut в Україні у партнерстві з Посольством держави Ізраїль в Україні.

    [Докладніше]
  • Міжнародний день памяті жертв Голокосту

    Згідно з резолюцією № 60/7 Генеральної Асамблеї ООН, 27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

    [Докладніше]
  • "Голокост очима дітей України" Виставка дитячих творчих робіт до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

    В Меморіальному комплексі "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років" 24 січня 2014 року Український центр вивчення історії Голокосту разом з Громадським комітетом для вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру у співпраці з Меморіалом відкривали виставку творчих робіт

    [Докладніше]
  • "Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти" 27 січня 2013 р

    Згідно з резолюцією № 60/7 Генеральної Асамблеї ООН, 27 січня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Щоб запобігти актам геноциду у майбутньому, резолюція вимагає від країн-членів ООН розробити навчальні курси з уроків Голокосту та підтримати ініціативи громадського сектору із вивчення цієї теми. 

    [Докладніше]
  • «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти» 27 січня 2012 р

    З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у Києві 27 січня 2012 р. відбувся Круглий стіл для викладачів, науковців та студентів «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти»

    [Докладніше]
  • День памяти Шоа

    Филиал "Сохнут-Украина" в третий раз проводит социальный арт-проект, посвященный Дню памяти Шоа и героизма - Мемори:Арт.

    [Докладніше]
  • До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

    У Києві 27 січня 2011 р. відбувся Круглий стіл викладачів та науковців "Українське суспільство і пам'ять про Голокост: 

    [Докладніше]
  • Еврейский форум Украины проведет ряд мероприятий ко Дню памяти жертв Холокоста

    27 января 2009 года по инициативе Еврейского форума Украины в Украине на государственном уровне отмечается Международный день Холокоста.

    [Докладніше]
  • 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту 2009

    Представництво Організації Об'єднаних Націй в Україні разом з Українським центром вивчення історії Голокосту та за підтримки Посольства держави Ізраїль в Україні 26 січня 2009 року проводить Круглий стіл.

    [Докладніше]
  • 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту 2007

    27 січня 2007 року Київська гімназія східних мов разом з Українським центром вивчення історії Голокосту провела Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, що проводиться в багатьох європейських країнах, після рішення ООН в листопаді 2005 року про збереження пам'яті про Голокост, дослідження та викладання цієї теми заради не повторення масових геноцидів в історії людства. 

    [Докладніше]
  • Зустріч з представником international tasks force в Києві

    5 серпня 2003 року представники Міністерства освіти та науки України, Міжнародного Соломонова університету і Українського центру вивчення історії Голокосту зустрілися в приміщенні Міністерства закордонних справ України з представником дипломатичного корпусу Австрії паном Хансом Вінклером

    [Докладніше]

Останні Новини

Дивитися всі
Top