Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Оголошуємо набір учасників на семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності»

insidethegatesПочинаючи з 2022 року УЦВІГ в співпраці та за фінансування Меморіалу Шоа (Париж) проводить в Україні дводенні наукові семінари для освітян на теми, пов’язані з історією та пам’яттю про геноциди на теренах України в світовому контексті. Доповідачами на семінарі виступають українські та французькі науковці. Робоча мова заходу – українська з синхронним перекладом.

У 2024 році заплановано два такі заходи: в Києві (12-13.06) та Львові (15-16.06).

Щоб податися для участі в одному з цих семінарів, заповніть форму заявки за посиланням: https://forms.gle/9agFLLcSqDJu3SKr5.

Зверніть увагу: організатори заходу забезпечують харчування та навчально-методичну літературу. Організатори не відшкодовують дорогу та/або проживання учасниць та учасників. Якщо Ви хочете взяти участь в семінарі, але не проживаєте у Києві або Львові – то власний доїзд та проживання потрібно організувати самостійно. Участь в усіх заходах програми є обов’язковою.

Усі учасниці та учасники отримають сертифікати.

Заявки приймаються до 10 травня.

Відповідь щодо участі до 17 травня.

Останні Новини

 • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

  В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

  [Докладніше]
 • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

  18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

  [Докладніше]
 • ХХIV Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського

  12-13 травня  відбувся ХХIV Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! До фінальної частини конкурсу було допущено 39 робіт. Цьогоріч Конкурс відбувався в оффлайн режимі з дотриманням всіх заходів безпеки.

  [Докладніше]
 • 14 травня – День пам’яті українців-рятівників

  До Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, в Національному Музеї історії України у Другій світовій війні \ вже традиційно відбувся Всеукраїнський захід «Українці-рятівники. Марафон історій».

  Це щорічна зустріч учасників команди проєкту. Він був започаткований 2018 р. для систематизації та популяризації вивчення історії Голокосту в Україні. Як відомо, наша країна посідає четверте місце за кількістю осіб, яких Яд Вашем удостоїв звання Праведника народів світу, тобто тих, хто рятував євреїв під час найбільшого геноциду.

  [Докладніше]
 • «Вивчення історії трагедії Голокосту в ПАУ: актуальність, можливості та виклики»

  2 травня 2024 року у Пенітенціарній академії України у Чернігові відбувся круглий стіл «Вивчення історії трагедії Голокосту в ПАУ: актуальність, можливості та виклики», до якого доєднались науковці та здобувачі вищої освіти ПАУ, директор Українського центру вивчення історії Голокосту, кандидат історичних наук Анатолій Подольський; голова єврейської громади Чернігова Олександр Чеван; представниця єврейського музею у Кракові Вікторія Мудрицька .

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top