Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Вебінар «Пам’ять про Голокост в умовах війни».

insidethegatesЗа майже 80 років сформувалися традиційні форми і методи вшанування жертв Голокосту. А також один з ключових наративів: «вивчати історію Голокосту, щоб не допустити повторення». Війна та згодом повномасштабне вторгнення росії в Україну змінили контекст розповіді про геноцид, воєнні злочини і злочини проти людяності. 

 •  Тож перед якими викликами постало українське суспільство?
 •  Як змінюються тенденції вшанування пам’яті жертв Голокосту?
 •  Чому відповідальне вшанування важливе як ніколи?
 •  Як врахувати досвід вторгнення 2022-2023 у ваших уроках і проєктах?

Приходьте поговорити про це на вебінар Анатолія Подольського і Віталія Боброва «Пам’ять про Голокост в умовах війни».
КОЛИ: 10 травня, середа, 17:00
ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ: у першому коментарі
ВЕБІНАР ПРОВОДЯТЬ:
Анатолій Подольський, кандидат історичних наук, директор Українського центру вивчення історії Голокосту.
Віталій Бобров, координатор освітніх проєктів Українського центру вивчення історії Голокосту, тренер, референт, автор та редактор занять, розробник навчальних програм, ментор у проєктах з дорослими.
Вебінар відбудеться в рамках проєкту «Молодь розмірковує про Голокост та Другу Світову війну», який ми проводимо у партнерстві з Ukrainian Center for Holocaust Studies за підтримки EVZ Foundation.

Дата і час проведення: 10 травня, середа, 17:00
! ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ за посиланням: https://forms.gle/6DaDTEZ3JeM1nbRZ8
Чекаємо на зустріч!

 

Останні Новини

 • День пам’яті українців-рятівників євреїв під час Голокосту

  "Ті, хто повертають віру в людину" — так назвав Праведників народів світу український філософ і правозахисник Мирослав Маринович. 14 травня — День вшанування українців, які рятували євреїв рад час Другої світової війни. Хто такі Праведники народів світу, коли з'явилося це звання і кому його дають?

  [Докладніше]
 • Освітній проєкт «Молодь розмірковує про Голокост та Другу світову війну» Вебінар «Пам'ять про Голокост в умовах війни»

  Наші партнери Освітній центр «Простір толерантності» розмістив відеозапис вебінару для вчителів історії «Пам’ять про Голокост в умовах війни», який провели співробітники УЦВІГу.

  [Докладніше]
 • Вебінар «Пам’ять про Голокост в умовах війни».

  За майже 80 років сформувалися традиційні форми і методи вшанування жертв Голокосту. А також один з ключових наративів: «вивчати історію Голокосту, щоб не допустити повторення». Війна та згодом повномасштабне вторгнення росії в Україну змінили контекст розповіді про геноцид, воєнні злочини і злочини проти людяності. 

  [Докладніше]
 • Голокост: яким був післявоєнний контекст? Інтерв’ю на Громадському Радіо

  24 квітня 2023 року керівник УЦВІГ Анатолій Подольський дав інтерв’ю Громадському Радіо в рамках проєкту «Зустрічі». Інтерв’ю було присвячено проблемі післявоєнного життя тих, хто постраждав в роки Другої світової війни, від антилюдської, злочинної ідеології та практики націонал-соціалізму і як це стосується сучасної  України? Що нас чекає після Перемоги у взаєминах між людьми, які отримали різний досвід під час російської агресії. Мова йшла у контексті порівнянь із сучасністю. Долі людей в окупації, біженців, на фронті тощо.

  [Докладніше]
 • Виставка «(Не)Дитячі історії» знов подорожує

  Після тривалої перерви від лютого 2022 року виставка «(Не)Дитячі історії» відновлює свою подорож освітніми закладами України. З осені 2022 року команда проєкту разом із гідами та вчителями, які працювали з виставкою у попередні роки, міркували, що і як варто змінити у підходах до роботи з виставкою зараз, з урахуванням трагічного досвіду повномасштабної російсько-української війни. Ці зміни зафіксовано в онлайн публікації - Додатку до помічника для роботи з виставкою.

  [Докладніше]
Дивитися всі
Top