Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

5-26 липня 2021 року відбувся щорічний семінар-школа "Історія Голокосту: вивчення, викладання, пам`ять

insidethegates26 липня закінчилися заняття щорічного літнього семінару-школи «Історія Голокосту: вивчення, викладання, пам`ять», що відбувався за підтримки Асоціації єврейських громадських організацій та общин України (ВААД України) та у співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим).

Цьогорічний семінар присвячено 80-м роковинам трагедії Бабиного Яру. Ця тема посіла значне місце у програмі семінару: учасники мали змогу подискутувати про питання пам`яті та меморіалізації простору Бабиного Яру, а також порівняти із своїми місцевими проблемами і труднощами у вшануванні пам`яті жертв Голокосту (адже, 80-ті роковини трагедій відзначаються майже по всій території України).

Онлайн-формат заходу спонукав команду УЦВІГ до новаторського підходу у формуванні програми. Таким чином, більшість занять цьогорічної школи стали інтегрованими, поєднуючи різні аспекти вивчення історії Голокосту і обов`язкову педагогічну складову. Такий підхід, на наш погляд, надасть нашим учасникам більше можливостей для практичного застосування набутих знань і навичок.

Дружня атмосфера, індивідуальний підхід, високий професіоналізм – ось характерні риси щорічного семінару-школи. Пишаємося, що, попри другий рік вимушеного онлайн-спілкування, нам вдається втілити навчальні плани і підтримувати високий рівень проведення семінару.

Ми дуже вдячні всім лекторам і тренерам, які зробили можливою цікаву і плідну роботу! Ми також вдячні нашим шановним учасникам за активність, професіоналізм, інтерес до теми і бажання передавати свої знання учням і колегам!

Бажаємо всім наснаги і міцного здоров`я! 

Команда УЦВІГ

Останні Новини

Дивитися всі
Top