Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Щодо проведення Конкурсу «Історія і уроки Голокосту»

Дорогі наші друзі!

Команда УЦВІГ щиро сподівається, що ви і ваші близькі в безпеці, живі і здорові!!!

Добігає кінця термін подачі робіт на Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" ім. І. Б. Медвинського. Ми розуміємо, що воєнний стан і активні бойові дії в багатьох регіонах не дуже спонукають до написання і подачі робіт, але...

Ми також знаємо і те, що у багатьох конкурсантів роботи вже давно готові. Тож, якщо ви хочете відволіктися від суворої реальності, повернувшись до мирної освітньої діяльності, запрошуємо вас надсилати ваші роботи на електронну пошту Центру!

Зрозуміло, що терміни проведення конкурсу, скоріш за все, зміняться, але ми неодмінно його організуємо і проведемо після славної перемоги нашої Великої Незалежної Держави!

Якщо ви не зможете вкластися в терміни дедлайну (10 квітня 2022 року), то ми приймемо вашу роботу і пізніше, розглядаючи кожен випадок індивідуально.

Про нові терміни проведення конкурсу ми повідомимо окремо після ПЕРЕМОГИ.

Бережіть себе!!! З повагою, команда УЦВІГ.

Останні Новини

 • Вплив війни та російської агресії проти України на дослідження Голокосту

  28 листопада 2022 року керівник Українського центру вивчення історії Голокосту, кандидат історичних наук Анатолій Подольський виступив онлайн на засіданні Академічної Робочої групи (Academic Working group) Міжнародного альянсу з дослідження, викладання та збереження пам’яті про жертви Голокосту (International Holocaust Remembrance Alliance - IHRA), яке проходило в Ґетеборзі (Швеція).

  [Докладніше]
 • Збір свідчень у освітян про російську агресію і війну в Україні

  З моменту повномасштабного вторгнення росії Український центр вивчення історії Голокосту намагається продовжувати свою освітню діяльність, а також весь час підтримує наших колег освітян з різних куточків України. Наш простір наповнився численними історіями про той новий та нелегкий досвід, який доводиться проживати нам всім. Ми не могли залишитися осторонь цих історій і тому з вересня розпочали новий проєкт по збору свідчень від українських вчителів та викладачів університетів, випускників програм та проєктів УЦВІГ, про теперішню російсько-українську війну. Цей проєкт ми реалізовуємо за підтримки програми Documenting Ukraine від Institut für die Wissenschaften vom Menschen (Відень, Австрія). 

  [Докладніше]
 • "Сучасна росія - це суцільний концтабір". Інтерв'ю на "Громадському"

  Інтерв'ю з Анатолієм Подольським на Громадському. Розмова про важливість збереження історичної та культурної пам’яті та чому це було неможливим за часів комуністичної диктатури на теренах України? Під час дискусії обговорювались питання історичної пам’яті про Другу світову війну, про історію Голокосту. Чому важливо берегти історичну та культурну пам’ять і чому зараз нам допомагає історична пам’ять протистояти ворогу, який хоче знищити нашу державну і культурну ідентичність?

  [Докладніше]
 • Відкриття виставки «Майбутнє без очевидців»

  17 листопада 2022 року в Центральній міській бібліотеці німецького Дюссельдорфу відкрилася виставка "Майбутнє без очевидців", що триватиме до 23 грудня 2022 року.
  Виставка підготовлена транснаціональним проєктом Єврейської громади Дюссельдорфа "Вчимося пам'ятати", який є багаторічним надійним партнером УЦВІГу.

  [Докладніше]
 • Науково-методичний семінар "Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду і виклики сучасності"

  11-12 листопада 2022 року в Києві відбувся міжнародний науково-практичний семінар "Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду і виклики сучасності", організований Українським центром вивчення історії Голокосту, Меморіалом Шоа (м. Париж, Франція) та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top