Оголошуємо набір учасників на освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» (Київ – Берлін, травень – грудень 2020)
Український центр вивчення історії Голокосту спільно з Музеєм та Меморіалом «Будинок Ванзейської конференції» оголошують набір учасників освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Освітній курс триватиме протягом травня – грудня 2020 року та складатиметься з навчального семінару у Києві 29-31 травня 2020 р., навчальної подорожі до Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції» 9-13 вересня 2020 р. та підсумкової зустрічі учасників проекту різних років у Києві 18-20 грудня 2020 р. (Наведені дати є попередніми і можуть змінюватися. Про зміни учасникам буде повідомлено завчасно, щонайменше за три тижні.)
Брати участь в освітньому курсі можуть студенти, аспіранти українських вищих навчальних закладів та науковці-початківці, котрі мають виражений дослідницький інтерес до різних аспектів геноциду євреїв під час Другої світової війни та питань, пов’язаних з вшануванням пам’яті про ці події. Вітаються історичні дослідження, а також міждисциплінарні підходи до теми (напр., психологія, філософія, культурологія, література, мистецтво, компаративістика, комеморативні практики тощо).
Достатнє для розуміння та спілкування знання англійської мови є обов'язковим!
Термін подачі заявки – до 27 квітня 2020 р.
Відповідь (орієнтовно) – до 1 травня 2020 р.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в приміщенні Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України відбудеться ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
[Докладніше] -
Круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.
15 січня 2023 року Центр дослідження міжетнічних відносин проводить круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.” Агресія Росії проти України в 2014 році, продовжена повномасштабною війною у лютому.
[Докладніше] -
Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни
Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022
Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 4 (72), жовтень–грудень, 2022 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 4 (72),жовтень–грудень, 2022 р.
[Докладніше] -
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!
Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
[Докладніше]
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.