ВИПУСК №7
ЗМIСТ ВИПУСКА №7
Обличчям до екстреми. Цвєтан Тодоров.
Жертвы ненависти. Холокост на территории СССР 1941-1945 гг. Анатолий Подольский.
Эйхман, или сокрытие зла. Артур Фредекинд.
Рганізація українських націоналістів, її ставлення до німців та євреїв. Життєпис Ярослава Стецька від 1941 р. Карел Беркгоф, Марко Каринник.
Україна після Голокосту: до проблеми взаємовідносин радянської влади та євреїв Північної Буковини наприкінці Другої світової війни. Владислав Гриневич.
Лист від відносно цікавої роботи п. В.Гриневича. Лев Дробязко.
Нафтоле-Герц Кон (Краткая биография поэта).
Репрессированные еврейские писатели Украины (Нафтали Серф-Кон). Лев Дробязко
Холокост на юге Украины (1941-1944).
Я обвиняю! (Окончание). Яков Сусленский (Иерусалим)
Литовская коллаборация в Украине в период нацистской оккупации (1941-1944 гг.) (на основании анализа документальных источников государственного архива Винницкой области). Фаина Винокуроваю.
Документы катастрофы в государственных архивах Ивано-франковской и Львовской областях и в немецких архивах г.г. Людвигсбурга и Кобленца. Яков Хонигсман.
К истории еврейских лагерей – гетто на территории Транснистрии: 1941-1944 гг. Щетников Василий Петрович.
Слово о “наблюдателях”. Юрий Корогодский.
Один из нескольких тысяч. Михаил Гусев.
Сохраним наследие. Марина Каринштейн.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
«Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
27 січня 2023 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в приміщенні Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України відбудеться ХVІ круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України».
[Докладніше] -
Круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.
15 січня 2023 року Центр дослідження міжетнічних відносин проводить круглий стіл “Єврейські студії під час російської агресії: погляди з України та США.” Агресія Росії проти України в 2014 році, продовжена повномасштабною війною у лютому.
[Докладніше] -
Exodus-2022: свідчення єврейських біженців російсько-української війни
Київська міська єврейська громада за підтримки німецької фундації EVZ та інших партнерів запрошує Вас стати учасниками проекту Exodus-2022
Вперше після Другої світової війни та утворення держави Ізраїль у світі з'явилися десятки тисяч єврейських біженців. Для деяких із них це друга евакуація - перша була 1941-го від нацистів, друга - навесні 2022-го від росіян. Проєкт пропонує цикл відео зустрічей із цими двічі біженцями та Holocaust survivors, готовими поділитися своїми дивовижними історіями з двох епох.
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 4 (72), жовтень–грудень, 2022 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 4 (72),жовтень–грудень, 2022 р.
[Докладніше] -
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!
Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
[Докладніше]
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.