Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

ВИПУСК №7

ЗМIСТ ВИПУСКА №7

Обличчям до екстреми. Цвєтан Тодоров.
Жертвы ненависти. Холокост на территории СССР 1941-1945 гг. Анатолий Подольский.
Эйхман, или сокрытие зла. Артур Фредекинд.
Рганізація українських націоналістів, її ставлення до німців та євреїв. Життєпис Ярослава Стецька від 1941 р. Карел Беркгоф, Марко Каринник.
Україна після Голокосту: до проблеми взаємовідносин радянської влади та євреїв Північної Буковини наприкінці Другої світової війни. Владислав Гриневич.
Лист від відносно цікавої роботи п. В.Гриневича. Лев Дробязко.
Нафтоле-Герц Кон (Краткая биография поэта).
Репрессированные еврейские писатели Украины (Нафтали Серф-Кон). Лев Дробязко
Холокост на юге Украины (1941-1944).
Я обвиняю! (Окончание). Яков Сусленский (Иерусалим)
Литовская коллаборация в Украине в период нацистской оккупации (1941-1944 гг.) (на основании анализа документальных источников государственного архива Винницкой области). Фаина Винокуроваю.
Документы катастрофы в государственных архивах Ивано-франковской и Львовской областях и в немецких архивах г.г. Людвигсбурга и Кобленца. Яков Хонигсман.
К истории еврейских лагерей – гетто на территории Транснистрии: 1941-1944 гг. Щетников Василий Петрович.
Слово о “наблюдателях”. Юрий Корогодский.
Один из нескольких тысяч. Михаил Гусев.
Сохраним наследие. Марина Каринштейн.

[Завантажити]

Останні Новини

 • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

  На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

  [Докладніше]
 • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

  2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

  [Докладніше]
 • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

  Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

  [Докладніше]
 • Ковель: життя та загибель єврейської громади

  Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

  [Докладніше]
 • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

  Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top