Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

«Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk»

insidethegatesНаші партнери Освітній центр "Простір толерантності" 20-24 квітня 2023 року проведе 3-денний семінар «Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk» в Польщі для команд українських вчителів і старшокласників.

Хто може взяти участь:
- 5 вчителів та по два учня (16+ років) з кожним вчителем,
- які цікавляться темою історичної пам’яті про злочини нацистського режиму в Україні,
- мають досвід дослідження з учнями теми Голокосту,
- проживають або планують повернутись у такі регіони: м. Київ та Київська обл., Вінницька область, Львівська область, Тернопільська область, Чернівецька область, Івано-Франківська область, Одеська область, Рівненська область, Житомирська область, Хмельницька область, Миколаївська область, Закарпатська область.
- готові після семінару розробити такі/подібні офлайн та онлайн екскурсії.
 Форма для реєстрації:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdnUAHfomr2mp.../viewform

!!Набір відбувається до 31.03!

Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/tolerspace/

Випускники семінару отримають експертні консультації від фахівців Українського центру вивчення історії Голокосту. 
Семінар проводиться у рамках проєкту «Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk» Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» EVZ Foundation

Докладніше про подію

Останні Новини

 • Звіт про діяльність Українського центру вивчення історії Голокосту. 2023 рік

  Шановні друзі!  На сайті Центру опубліковано звіт про наукову та освітню діяльність УЦВІГу за 2023 рік.  

  [Докладніше]
 • Кисилин: життя та загибель єврейської громади

  Кисилин: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 81 с.

  [Докладніше]
 • Виставка "Коротка історія насильства"

  З 14 лютого по 31 березня 2024 року у Рівненському обласному краєзнавчому музеї буде експонуватися виставка "Коротка історія насильства: Друга світова війна та Голокост у західній Волині" У виставці “Коротка історія насильства: Друга світова війна та Голокост у західній Волині” оповідається про події 1939–1945 років на території теперішніх Волинської, Рівненської та півночі Тернопільської областей та про те, як екстремальне насильство часів Другої світової війни вплинуло на мешканців регіону.

  [Докладніше]
 • Доповіді круглого столу до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у відкритому доступі

  На YouTube каналі Українського центру вивчення історії Голокосту вже розміщені відеозаписи XVII щорічного круглого столу «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України», який був проведений 26 січня 2023 року до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

  [Докладніше]
 • Виставка “(Не)Дитячі історії” в Іллінцях

  Наприкінці січня - на початку лютого 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» приймала в себе Вінниччина. За ініціативою нашої колеги з Бабинського ліцею п. Оксани Карпини виставка відкрилася в Центрі активності громадян Іллінецької ТГ. Учениці п. Оксани стали ведучими виставки, а працівники Центру активності забезпечили анонсування, прийом відвідувачів та бездоганний логістичний супровід.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top