«Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk»
Наші партнери Освітній центр "Простір толерантності" 20-24 квітня 2023 року проведе 3-денний семінар «Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk» в Польщі для команд українських вчителів і старшокласників.
Хто може взяти участь:
- 5 вчителів та по два учня (16+ років) з кожним вчителем,
- які цікавляться темою історичної пам’яті про злочини нацистського режиму в Україні,
- мають досвід дослідження з учнями теми Голокосту,
- проживають або планують повернутись у такі регіони: м. Київ та Київська обл., Вінницька область, Львівська область, Тернопільська область, Чернівецька область, Івано-Франківська область, Одеська область, Рівненська область, Житомирська область, Хмельницька область, Миколаївська область, Закарпатська область.
- готові після семінару розробити такі/подібні офлайн та онлайн екскурсії.
Форма для реєстрації:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdnUAHfomr2mp.../viewform
!!Набір відбувається до 31.03!
Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/tolerspace/
Випускники семінару отримають експертні консультації від фахівців Українського центру вивчення історії Голокосту.
Семінар проводиться у рамках проєкту «Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk» Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» EVZ Foundation
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
День пам’яті українців-рятівників євреїв під час Голокосту
"Ті, хто повертають віру в людину" — так назвав Праведників народів світу український філософ і правозахисник Мирослав Маринович. 14 травня — День вшанування українців, які рятували євреїв рад час Другої світової війни. Хто такі Праведники народів світу, коли з'явилося це звання і кому його дають?
[Докладніше] -
Освітній проєкт «Молодь розмірковує про Голокост та Другу світову війну» Вебінар «Пам'ять про Голокост в умовах війни»
Наші партнери Освітній центр «Простір толерантності» розмістив відеозапис вебінару для вчителів історії «Пам’ять про Голокост в умовах війни», який провели співробітники УЦВІГу.
[Докладніше] -
Вебінар «Пам’ять про Голокост в умовах війни».
За майже 80 років сформувалися традиційні форми і методи вшанування жертв Голокосту. А також один з ключових наративів: «вивчати історію Голокосту, щоб не допустити повторення». Війна та згодом повномасштабне вторгнення росії в Україну змінили контекст розповіді про геноцид, воєнні злочини і злочини проти людяності.
[Докладніше] -
Голокост: яким був післявоєнний контекст? Інтерв’ю на Громадському Радіо
24 квітня 2023 року керівник УЦВІГ Анатолій Подольський дав інтерв’ю Громадському Радіо в рамках проєкту «Зустрічі». Інтерв’ю було присвячено проблемі післявоєнного життя тих, хто постраждав в роки Другої світової війни, від антилюдської, злочинної ідеології та практики націонал-соціалізму і як це стосується сучасної України? Що нас чекає після Перемоги у взаєминах між людьми, які отримали різний досвід під час російської агресії. Мова йшла у контексті порівнянь із сучасністю. Долі людей в окупації, біженців, на фронті тощо.
[Докладніше] -
Виставка «(Не)Дитячі історії» знов подорожує
Після тривалої перерви від лютого 2022 року виставка «(Не)Дитячі історії» відновлює свою подорож освітніми закладами України. З осені 2022 року команда проєкту разом із гідами та вчителями, які працювали з виставкою у попередні роки, міркували, що і як варто змінити у підходах до роботи з виставкою зараз, з урахуванням трагічного досвіду повномасштабної російсько-української війни. Ці зміни зафіксовано в онлайн публікації - Додатку до помічника для роботи з виставкою.
[Докладніше]