Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

"Ніч. світанок. день"

Київське видавництво Дух і літера, Центр європейських гуманітарних досліджень, національний університет "Києво-Могилянська академія", інститут Юдаїки за допомогою відділу преси, освіти і культури посольства США в Україні, випустили книгу письменника Елі Візеля "Ніч. Світанок. День". Відповідальні за випуск К.Сігов та Л.Фінберг. Вперше українською мовою (переклад В.Каденко) виходе відома повість "Ніч" про події Голокосту. А також інші частини трилогії - "Світанок" (переклад Є.Кононенко), і "День" (переклад В.Каденко). Елі Візель, що пережив Голокост, є найбільш популярним і відомим письменником з цієї тематики. 
Треба зазначити, що нарешті, майже через п'ятдесят років український читач має змогу прочитати Е.Візеля, Нобелівського лауреата. Радісно й те, що наклад зроблено за допомогою посольства США. 
З питань замовлення та придбання літератури можна звертатися за адресою: franc@roller.ukma.kiev.ua - редакція; або: duh-i-litera@ukr.net - відділ збуту.

Останні Новини

 • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

  На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

  [Докладніше]
 • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

  2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

  [Докладніше]
 • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

  Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

  [Докладніше]
 • Ковель: життя та загибель єврейської громади

  Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

  [Докладніше]
 • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

  Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top